Home Kategorie Poruszające 13-miesięczne niemowlę zgwałcone w Szczecinku. Maleństwo jest w stanie ciężkim.

13-miesięczne niemowlę zgwałcone w Szczecinku. Maleństwo jest w stanie ciężkim.

Do tragedii doszło w Szczecinku. To tam zgwałcone zostało 13-miesięczne dziecko. Ciężko dopuścić do siebie myśl, że ktoś może być zdolny do takiego okrucieństwa.

Dziewczynka w bardzo ciężkim stanie trafiła do miejscowego szpitala. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorek 10 września. Na razie nie wiadomo zbyt wiele o sprawie okrutnego gwałtu na dziewczynce. Dziecko najpierw trafiło do szpitala w Szczecinku. Tam otrzymało pierwszą pomoc. Lekarze natychmiast poinformowali policję o zbrodni na 13-miesięcznym dziecku.

To może Cię zainteresować:  Ciała dwóch nastoletnich sióstr odnaleziono w domu ojca. To jednak nie koniec tragedii.

Stan dziewczynki był na tyle ciężki, że lekarze podjęli decyzję o jej przetransportowaniu do szpitala w Szczecinie. Dziennikarzom „Radia Eska” udało się ustalić, że przeszła skomplikowaną operację.

Medialne doniesienia potwierdziła Prokuratura Rejonowa w Szczecinku. Jednak na razie ze względu na dobro postępowania, śledczy nie ujawniają okoliczności zbrodni. Sprawę skomentował prok. Janusz Bugaj ze szczecineckiej prokuratury:

To może Cię zainteresować:  Mąż wyciąga wtyczkę z aparatury, do której podłączona jest umierająca żona. W tym momencie dzieje się coś niesamowitego...

– „Mogę potwierdzić jedynie, że prowadzimy takie postępowanie.”

Śledczy nie ujawniają żadnych szczegółów, ale portalowi „Onet” udało się uzyskać nieoficjalne informacje w sprawie. Według dziennikarzy, sprawca gwałtu został już zatrzymany przez policję. Najprawdopodobniej jest to sąsiad matki 13-miesięcznej dziewczynki. 10 września dziecko przebywało pod jego opieką.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
100
Zły
Zły
277

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz