Home Kategorie News 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Właśnie aresztowano dwie osoby.

13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Właśnie aresztowano dwie osoby.

We wtorek w Szczecinku doszło do tragedii. Mężczyzna zgwałcił 13-miesięczne dziecko. Dziewczynka trafiła do szpitala i musiała przejść skomplikowaną operację.

W sprawie natychmiast ruszyło śledztwo, a policja zdążyła już zatrzymać dwie osoby.

Do okrutnej zbrodni doszło w Szczecinku. We wtorek 10 września, roczna dziewczynka trafiła do miejscowego szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Okazało się, że była tak poważnym stanie, że trzeba było ją przetransportować do szpitala w Szczecinie.

Dziecko przeszło skomplikowaną operację ratującą życie. Rzecznik szpitala potwierdził, że na ten moment jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze, którzy jako pierwsi zajmowali się dzieckiem, od razu zorientowali się, z czym mają do czynienia. To oni zawiadomili policję. Byli przekonani, że jest tylko jeden sposób, aby na ciele dziewczynki powstały takie obrażenia.

To może Cię zainteresować:  Trzech mężczyzn próbowało zgwałcić nastolatkę w jej domu. Broniła się, więc oblali ją kwasem. 10 lat później wygląda TAK

– „U dziecka stwierdzono pewne niepokojące objawy. W wyniku badań i konsultacji stwierdzono uraz krocza, który budził podejrzenia wykonania czynów nierządnych na tej małej dziewczynce.”

Na początku śledczy nie ujawnili szczegółów. Janusz Bugaj z Prokuratury Rejonowej w Szczecinku potwierdził tylko, że prowadzone jest śledztwo. Dziennikarzom „Onetu” udało się jednak ustalić, że za gwałt na 13-miesięcznym dziecku prawdopodobnie odpowiedzialny jest sąsiad dziewczynki. Tamtego dnia dziecko miało przebywać pod jego opieką.

Dzisiaj rzecznik prokuratury przekazała informację, że w sprawie zatrzymano dwie osoby. Podkreślił przy tym, że żadne z zatrzymanych nie jest rodzicem dziewczynki:

– „W toku prowadzonych czynności zatrzymano dwie osoby. Na pewno w tym gronie jest sprawca czynów.”

Jedną z zatrzymanych osób jest sąsiad i znajomy rodziców. To 32-letni Łukasz K. dopuścił się makabrycznej zbrodni. Sprawę skomentowała Marzena Ludwiniak-Aniołowska, prokurator nadzorująca śledztwo:

To może Cię zainteresować:  Zaczepił 11-latkę, po czym wykorzystał w opustoszałym miejscu. Teraz przebywa na wolności.

– „Mężczyzna przyznał się częściowo do stawianych zarzutów. Ze względu na dobro śledztwa nie będę na razie informować o szczegółach sprawy.”

32-latek usłyszał zarzut zgwałcenia 13-miesięcznej dziewczynki ze szczególnym okrucieństwem. Drugą osobą zatrzymaną w sprawie jest jego żona, Kina K. To ona wraz z mężem miała opiekować się dzieckiem. Po przesłuchaniu postawiono kobiecie zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Dwójka dzieci zatrzymanego małżeństwa jest pod opieką członków rodziny.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
48

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz