Home Kategorie Poruszające Mama odkryła niepokojące ślady na ciele 3-latki. Wiktorię zgwałcono w żłobku.

Mama odkryła niepokojące ślady na ciele 3-latki. Wiktorię zgwałcono w żłobku.

Gwałt na 3-letniej dziewczynce sprawił, że ludzie wyszli na ulice Birmy. Na dziecko napadnięto w maju tego roku. W środę 3-latka wskazała sprawców, ale nie zostali zatrzymani przez policję.

Zamiast nich sądzony jest 29-latek. Pomimo przełomu zdaje się, że sprawa utknęła w martwym punkcie.

Tragedia rozegrała się w maju. Dziewczynka trafiła do szpitala, bo jej mama zauważyła niepokojące ślady na jej ciele. Badania wykazały, że została zgwałcona, prawdopodobnie w żłobku. Miała wtedy 2 lata i 11 miesięcy.

Historia sprawiła, że ludzie wyszli na ulice. Nie ujawniono danych dziewczynki, więc protestujący nazwali ją Wiktorią. Stała się ona symbolem walki o zmianę sposobu ochrony dzieci i przepisów dotyczących przemocy seksualnej.

Sprawa nie jest łatwa. Śledczym brakowało dowodów i pojawiły się sprzeczne zeznania. W końcu ojciec dziecka ujawnił, że pokazał dziewczynce nagrania z monitoringu. Jako osobę, która zaatakowała 3-latkę, miała wskazać 29-letniego pracownika żłobka. Niedługo później mężczyzna został aresztowany. Później śledczy wypuścili go ze względu na brak jednoznacznych dowodów.

To może Cię zainteresować:  Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go nakryto, zmywał z siebie krew majtkami dziewczynki.

Działania policji nie zadowoliły jednak opinii publicznej. Pod społecznym naciskiem funkcjonariusze ponownie aresztowali pracownika żłobka. Usłyszał zarzut zgwałcenia dziewczynki i ruszył jego proces.

Niestety wszystko wskazuje na to, że 29-latek został wykorzystany jako kozioł ofiarny. Jest o tym przekonanych wielu Birmańczyków. Tezę tę potwierdzają m.in. nagrania monitoringu. Widać na nich, jak mężczyzna wchodzi do żłobka, czeka chwilę w recepcji i wychodzi z budynku. Podobnego zdania są też inni pracownicy placówki. Sprawę skomentowała jedna z wychowawczyń.

– „Niemożliwe, żeby to on to zrobił. My, wszyscy wychowawcy, byliśmy z naszymi podopiecznymi przez cały czas.”

Z kolei druga nauczycielka twierdzi, że tego dnia nie spuściła oczu z Wiktorii nawet na 10 minut.

Obrońca 29-latka jest przekonany, że jego klient zostanie uniewinniony. Tym bardziej, że w sprawie w środę nastąpił przełom. Sędzia odtworzył wideo z przesłuchania 3-latki. Wiktoria stwierdziła, że jej oprawcami była dwójka nastoletnich braci. Powiedziała również, że nie zna 29-latka.

To może Cię zainteresować:  Mateusz K. zgwałcił 9-letnią Sarę i zamknął ją w wersalce. Znamy opinię psychiatrów.

Z niewyjaśnionych przyczyn, bracia nie zostali jeszcze zatrzymani. Policja twierdzi, że próbki ich DNA nie były wystarczające i nie chce udzielać kolejnych informacji.

Birma ma ogromny problem z ilością napaści na tle seksualnym. Ofiarami są kobiety i dziewczynki w różnym wieku. Co najbardziej przerażające, liczba ataków rośnie z roku na rok. W 2018 roku policja otrzymała zgłoszenia o 1528 napaściach. W połowie przypadków ofiarą było dziecko.

Dodatkowo eksperci alarmują, że gdy do gwałtów dochodzi w domu, ofiary bardzo rzadko zgłaszają się na policję. Władze Birmy planują wprowadzić nowe przepisy. Jeśli dziecko jest ofiarą przemocy domowej, policja będzie mogła wszcząć śledztwo, nawet gdy nikt nie wystąpi z oskarżeniem.

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz