Home Kategorie Poruszające Przerażające odkrycie na terenie opuszczonego szpitala. Natknął się na zwłoki dziewczyny.

Przerażające odkrycie na terenie opuszczonego szpitala. Natknął się na zwłoki dziewczyny.

Do szokującego odkrycia doszło na terenie nieczynnego szpitala Stalownik w Bielsku-Białej. To tam 15 września około godz. 17:30 przypadkowy przechodzień natknął się na ludzkie zwłoki.

Mężczyzna natychmiast powiadomił służby. Funkcjonariusze z Bielska-Białej po przybyciu na miejsce potwierdzili, że dziewczyna nie żyje. Okazało się, że ofiara miała zaledwie 18 lat. Policjanci mają już pewne podejrzenia dotyczące śmierci nastolatki.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak do tego doszło i czy ktoś przyczynił się do jej tragedii. Są już jednak pewne podejrzenia. Tymczasem śledczy wciąż ustalają dokładną przyczynę śmierci młodej dziewczyny. Odpowiedź na to pytanie ma pomóc poznać sekcja zwłok, o której przeprowadzeniu zdecydowała prokuratura w Bielsku-Białej.

– „Prawdopodobną przyczyną śmierci 18-latki był upadek z wysokości. Prawdopodobnie było to samobójstwo. Komisariat policji dostarczył do prokuratury dokumentację w tej sprawie, wciąż trwa dochodzenie. W dniu dzisiejszym zostanie wykonana sekcja zwłok” – powiedział o2 rzecznik bielskiej policji Roman Szybiak.

W obiekcie zwanym Stalownikiem przed laty znajdował się szpital. Teren placówki, po której została ruina, jest stosunkowo niebezpieczny. Często dochodziło tam do kradzieży i nie tylko. Co więcej, często można tam spotkać młodzież, która lubi zabawić się w odosobnieniu. Ta z kolei doskonale zdaje sobie sprawę, że patrole policji pojawiają się tam rzadko, przez co nielegalne biesiadowanie w budynku jest tam już pewną normą.

W obiekcie zwanym Stalownikiem przed laty znajdował się szpital. Ten powstał w latach 60. minionego stulecia jako Specjalistyczny Szpital Miejski Stalownik. Latami służył pacjentom do czasu aż wybudowano nowoczesny Szpital Wojewódzki pod Szyndzielnią. Wtedy został zamknięty, a obiekt wraz z małym terenem został sprzedano prywatnemu inwestorowi z Nowego Targu. Wówczas pojawiły się problemy. Przedsiębiorca miał problemy z nadzorem budowlanym, po czym bez niezbędnych dokumentów zaczął przygotowania do rozbiórki.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz