Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa zdradziła imiona córeczki. Są piękne i bardzo światowe.

Joanna Krupa zdradziła imiona córeczki. Są piękne i bardzo światowe.

Joanna Krupa zdradziła imię swojego dziecka. Jakiś czas temu celebrytka poinformowała, że spodziewa się córki, a teraz podzieliła się imieniem, które dla niej przygotowała.

Joanna Krupa wraz ze swoim mężem, Douglasem Nunesem, już niedługo zostaną rodzicami. Od czasu, gdy modelka zdecydowała, że nie będzie ukrywać swojej ciąży przed opinią publiczną, chętnie dzieli się kolejnymi szczegółami ze swoimi fanami.

Jak pewnie część z Was pamięta, radosną nowiną podzieliła się 26 maja, czyli w Dzień Matki, w programie śniadaniowym TVN-u. Kilka dni temu zdradziła z kolei, że urodzi dziewczynkę, a wczoraj podzieliła się imieniem, które dla niej przygotowała.

We wtorkowy poranek 40-latka po raz kolejny była gościem programu „Dzień Dobry TVN”. W czasie rozmowy z prowadzącymi zdradziła, że wraz z mężem zdecydowali się już na imię dla ich córeczki. Dziewczynka zostanie nazwana Sophia Grace. Musimy przyznać, że imiona te są przepiękne i naprawdę światowe.

W jednym z ostatnich postów Joanna zdradziła również, jak bardzo zmieniło się jej życie, odkąd zaszła w ciążę.

– „Oto jaka stała się moja niedziela! Mama gra w pasjansa na telefonie, a jej maluch w brzuszku słucha muzyki. A tatuś nazywa go #teletubby ???‍♀️??‍♀️”

Fani byli zachwyceni krótkim filmem. Nie zabrakło pod nim dobrych rad.

– „Nasza cudowna Asia ogromne serce ❤️ ?” jesteście #warioty#?”

– „Polecam dla Maluszka ale i dla Mamy 432hz przed snem oraz muzykę klasyczną w ciągu dnia, to rozwija wrażliwość dzidziusia ❤️”

Jak Wam się podoba imię dla córki Joanny Krupy?

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz