Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin chwali się swoim luksusowym apartamentem. Przepych, aż bije po oczach.

Kinga Rusin chwali się swoim luksusowym apartamentem. Przepych, aż bije po oczach.

Jak mieszka Kinga Rusin? Gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego luksusowego apartamentu. Zobacz, jak wygląda mieszkanie gwiazdy.

Jest w nim mnóstwo książek, stylowych dodatków, ale największe wrażenie na nas zrobiła luksusowa łazienka.

Kinga Rusin publikuje zdjęcia, które robi sobie w domowym zaciszu. Gwiazda lubi pokazywać światu, jak spędza czas w domu pod Warszawą. Dzięki regularnym postom w sieci łatwo możemy wywnioskować, w jakich warunkach żyje Rusin.

Mieszkanie prezenterki utrzymane jest w bieli, czerni i szarościach. Przestronne wnętrza prezentują się bardzo elegancko. Dziennikarka postawiła na prostotę i nowoczesny design. Mocnym akcentem są dodatki, czyli kryształowy żyrandol i elegancki kominek.

Dziennikarka dużo czyta i gromadzi kolejne tomy książek. W niemal każdym kącie jej mieszkania możemy dostrzec ich imponujące stosy. Szczególną uwagę przykuwa kominek w salonie, który jest utrzymany w klasycystycznym stylu, oczywiście zajmuje on centralne miejsce w luksusowym pokoju. Na kominku, jak w starym filmie, stoją rodzinne fotografie w ramkach, a nad nim wisi ogromny telewizor. Widzimy także elegancki czarny parkiet z klepek, kontrastujący ze śnieżnobiałymi ścianami.

Ważnym elementem w mieszkaniu są wyżej wspomniane książki, ale nie tylko. Po obu stronach kominka znajdziemy półki wręcz uginające się pod ciężarem albumów i ogromnych tomów w kolorowych okładkach. Książki, które nie zmieściły się na nich, zostały ułożone na stoliku kawowym i na podłodze.

Bardzo ciekawym elementem apartamentu gwiazdy TVN-u jest oczywiście łazienka, którą Rusin urządziła równie stylowo – tak samo, jak pozostałe wnętrza. Na ścianach i podłodze są kamienne beżowo-brązowe błyszczące płytki. Do tego nowoczesna biała toaletka i wielkie lustra. Całości dopełniają lampki z prostymi białymi abażurami, ozdobne puzderka, flakoniki perfum i drobne bibeloty. Łazienka godna prawdziwej księżniczki, która widzimy w jej punkcie centralnym, w seksownym czerwonym szlafroku!

Podoba wam się mieszkanie Kingi Rusin? Nam bardzo!

Wybielanie zębów lampą LED
Wybielanie zębów lampą LED
129,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED: 1 zabieg za 129 zł i więcej w gabinecie Bajeczny Spa & Salon w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz