Home Kategorie Ludzie Katarzyna Dowbor poruszającymi słowami pożegnała uczestniczkę „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor poruszającymi słowami pożegnała uczestniczkę „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor w poruszającym wpisie pożegnała uczestniczkę programu „Nasz nowy dom”. Justyna z Gliwic zmarła po długiej walce z nowotworem.

W czwartek wieczorem media obiegła przykra wiadomość o śmierci Justyny z Gliwic, której chwilową popularność przyniósł udział w programie „Nasz nowy dom”. Kobieta zgłosiła się z prośbą o pomoc w wyremontowaniu mieszkania w bloku, które kupiła po rozwodzie z mężem. Warunki w jakich żyła wraz z córkami wywołały spore poruszenie wśród widzów.

Reakcja Dowbor była natychmiastowa. Ekipa remontowa błyskawicznie zmieniła ruderę w prawdziwy pałac. Odnowione wnętrza doprowadziły panią Justynę do łez szczęścia. Kobieta nie ukrywała, że spełniono jej marzenie o lepszym życiu. Niestety ta z pozoru piękna historia nie miała happy endu.

W trakcie nagrywania programu, uczestniczka przyznała, że zmaga się z chorobą nowotworową i przeszła nawet amputację piersi.

– „Mam przerzuty do śródpiersia, wątroby i kości” – wyliczała na wizji.

Dwa miesiące po zakończeniu prac remontowych, do mediów trafiła informacja o śmierci pani Justyny,

– „W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać” – poinformowali producenci programu.

Śmieć kobiety poruszyła Katarzynę Dowbor, która pożegnała ją na swoim Instagramie. Prowadząca program zamieściła ich wspólne czarno-białe zdjęcie, do którego dołączyła poruszający wpis.

– „Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom… Będziemy o niej pamiętać.”

Internauci również nie kryli smutku na wieść o śmierci jednej z bohaterek popularnego widowiska:

– „Bardzo współczuję….”

– „Tak mi przykro” – czytamy w komentarzach.

Pani Justyna osierociła dwie córki: 12-letnią Wiktorię i 9-letnią Amelię.

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz