Home Kategorie Poruszające Nagrywał, jak podnosił córkę za głowę i ciągnął za uszy. Jego tłumaczenia są absurdalne.

Nagrywał, jak podnosił córkę za głowę i ciągnął za uszy. Jego tłumaczenia są absurdalne.

Przemoc wobec dzieci to czyn godny potępienia, ale cały czas dochodzi do sytuacji, gdy rodzic zamiast chronić swoje potomstwo, znęca się nad nim psychicznie i fizycznie.

Tak też było w tym przypadku. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać 40-letniego Pakistańczyka, który „uczy” swoją córkę chodzić. Na pierwszy rzut oka widać, że dziecko jest za małe. To najwyraźniej drażni ojca, który je karci.

Mężczyzna ciągnie dziewczynkę za uszy i szarpie za głowę. Widać, że dziecko nie ma jeszcze siły samodzielnie stać. Jest przerażone. To nie przeszkadza jednak ojcu, który karci dziecko i na siłę zmusza je do tego, aby stało. Widać, że jest to czyn pełny agresji i nerwów.

Internauci najpierw sami próbowali dojść do tego, kim jest ojciec, który w ten sposób traktuje swoją córkę. Jednak nie udało im się to. Kluczowe w tej sprawie okazało się być śledztwo przeprowadzone przez blogera Omara Zorbie. To on wpadł na trop 40-latka.

– „Jego koledzy uważają go za dziwaka. Nie rozmawia z nikim i żaden z nich nie zna nawet jego numeru telefonu.”

Nie miał wyjścia po tym, gdy film znalazł się w sieci. Jak zareagował na to, co zobaczył? Kajał się? Było mu wstyd? Bynajmniej! Nie widział w swoim zachowaniu niczego złego. Winę wręcz zrzuca na żonę, która rejestrowała to, co robi.

– „Uczyłem córkę wtedy chodzić. Patrzcie jak teraz dobrze jej to wychodzi. Film jest stary i przechodziłem wtedy kryzys psychiczny.”

Do tego wszystkiego mężczyzna zaznacza, że film trafił do sieci bez jego zgody, a zrobiła to żona, gdy się pokłócili. Aż strach pomyśleć, bo robi dzieciom (a ma ich czwórkę), gdy nikt go nie nagrywa.

Rzecznik policji w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej przekazał opinii publicznej informację o tym, że agresywny ojciec został już zatrzymany. Dla policji nie ma znaczenia to, że film został nagrany kilka lat temu. Najważniejsze jest dobro dziecka, a w tej historii nie ma pewności, czy ten warunek jest spełniony.

Masaż leczniczy i więcej
Masaż leczniczy i więcej
69,99 zł
130,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z elementami fizjoterapii od 69,99 zł w gabinecie SPA Klub Kasi (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz