Home Kategorie Poruszające Dziewczynka urodziła się bez ważnego organu. Zanim odeszła, jej rodzice zrobili coś, co poruszyło cały świat.

Dziewczynka urodziła się bez ważnego organu. Zanim odeszła, jej rodzice zrobili coś, co poruszyło cały świat.

W obecnych czasach niewiele rodzin ma liczne potomstwo. Najczęściej pary decydują się na jedno dziecko, czasami na dwójkę.

Jednak Allison i John Lewis odkąd pamiętają, marzyli o domu wypełnionym dziecięcym śmiechem. Doczekali się czterech biologicznych dzieci i jednego adoptowanego. Po ciężkim procesie adopcyjnym małżonkowie doczekali się wymarzonej informacji. Mogli oficjalnie stać się rodzicami bliźniąt, choć była też smutna wiadomość.

Allison i jej mąż pojechali do szpitala, gdzie niedawno na świat przyszły bliźniaki. Matka porzuciła je po porodzie. Chłopiec był silny i zdrowy, ale jego siostra Ava miała mniej szczęścia. Dziewczynka urodziła się bez części mózgu, a jej śmierć była kwestią czasu.

Widząc uroczy uśmiech małej Avy, Allison i John postanowili zabrać ją do domu wraz z bratem. Nie wyobrażali sobie, że mogliby pozwolić dziecku umierać samotnie w szpitalu.

Ava spędziła z rodziną tylko 178 dni, ale był to czas pełen miłości i czułości. Cały czas chciała być tuż obok swojego brata bliźniaka. Stała się oczkiem w głowie wszystkich dzieci państwa Lewis.

Ava kochała być brana na ręce, kochała też przytulać się do swojego brata. Odeszła leżąc z nim w jednym łóżeczku.

To niesprawiedliwe, że dziewczynka, która dopiero pojawiła się na świecie, już go opuściła… Jedynym pocieszeniem jest to, że obcy ludzie obdarzyli ją prawdziwą miłością, do której nie byli zdolni jej biologiczni rodzice.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
202
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz