Home Kategorie Poruszające Ciężarna straciła przytomność po wypiciu glukozy z apteki. Nie żyje ona i dziecko.

Ciężarna straciła przytomność po wypiciu glukozy z apteki. Nie żyje ona i dziecko.

Kobieta w ciąży wypiła glukozę z apteki i zmarła. Rutynowe badanie doprowadziło do tragedii.

Ciężarna przeprowadzała test glukozowy, zwykle zalecany w stanie błogosławionym. Tuż po wypiciu glukozy przyszła matka straciła przytomność i zmarła.

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w Kolonii. Ciężarna 28-latka kupiła w miejscowej aptece glukozę przeznaczoną do testu glukozowego w ciąży. Kiedy wypiła roztwór, straciła przytomność i zmarła.

Natychmiast wszczęto śledztwo w sprawie. Okazało się, że w glukozie kupionej w aptece znajdowała się trucizna. Wciąż nie udało się jednak ustalić czy trująca substancja znalazła się w opakowaniu przez nieuwagę czy też w wyniku świadomego działania. Sprawą zajmuje się w tej chwili prokuratura.

Do tej pory śledczym udało się ustalić, jaka substancja znajdowała się w opakowaniu. Do wiadomości publicznej nie podano jednak jej nazwy. Jej pozostałości znajdowały się w dużym naczyniu w aptece. Z niego składniki trafiły do mniejszych torebek.

Na prytanie czy ofiar może być więcej, śledczy nie są w stanie odpowiedzieć. Nie ustalili jeszcze czy trucizna znajduje się w obiegu. Władze miasta wydały w tej sprawie komunikat. Zaapelowano do mieszkańców, aby nie przyjmować żadnych substancji, które zawierają glukozę z apteki „Heilig-Geist”. Władze proszą też, aby każdy, kto jest w posiadaniu takiego preparatu w domu, zgłosił się niezwłocznie na najbliższy komisariat policji.

Masaż gorącym olejkiem lub świecą
Masaż gorącym olejkiem lub świecą
69,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż gorącym olejkiem lub świecą od 69,99 zł w gabinecie ActiveBody w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
71
Zły
Zły
58

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz