Home Kategorie Ludzie Ciężarna Joanna Krupa całkowicie zmieniła kolor włosów. Po blondzie nie ma śladu.

Ciężarna Joanna Krupa całkowicie zmieniła kolor włosów. Po blondzie nie ma śladu.

W ostatnim czasie niemal wszystkie doniesienia, które możemy przeczytać w mediach na temat Joanny Krupy, dotyczą jej ciąży i nienarodzonego jeszcze dziecka.

Okazuje się jednak, że rosnący brzuch modelki to niejedyna widoczna zmiana w życiu jurorki „Top Model”. Joanna Krupa przeszła metamorfozę i nie jest już blondynką.

Joanna od lat marzyła o dziecku, ale na przeszkodzie stały problemy z tarczycą. Starania przyniosły jednak w końcu efekty. Mniej więcej cztery miesiące temu Krupa poinformowała, że jej marzenie w końcu się spełni. Odkąd media obiegła informacja, że gwiazda zostanie matką, Joanna Krupa regularnie dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami rosnącego brzucha. Gołym okiem widać, że jest wniebowzięta.

Modelka od lat kojarzy się wszystkim z blond włosami, które wręcz idealnie do niej pasują. Tymczasem Krupa postanowiła diametralnie zmienić ich kolor. Wizytą u fryzjera i odważną metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Nad zmianą wizerunku modelki pracowała stylistka Laura Gutetti, która miała do czynienia z takimi osobistościami, jak Tori Spelling czy nawet Kylie Jenner.

Skoro nie blond to jaki kolor? Joanna Krupa zdecydowała się na naturalny odcień brązu. Efekt jest zachwycający, a modelka prezentuje się jak zawsze świetnie. Niemniej jednak fani będą potrzebowali nieco czasu, aby przyzwyczaić się do nowego wyglądu gwiazdy.

– „Dziękuję, Laura. Powróciłam do korzeni” – pochwaliła się Krupa.

Jak Wam się podoba metamorfoza Joanny Krupy?

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
99,99 zł
194,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz