Home Kategorie Niesamowite Wyglądała na bezdomną. Ale gdy zaczęła śpiewać na stacji metra, brzmiała jak anioł.

Wyglądała na bezdomną. Ale gdy zaczęła śpiewać na stacji metra, brzmiała jak anioł.

Życie zaskakuje nas niejednokrotnie i stawia przed nami ludzi, którzy wprawiają nas w niemałe zdumienie. Jakiś czas temu na własnej skórze przekonał się o tym policjant z Los Angeles.

Funkcjonariusz spotkał w metrze bezdomną kobietę, która… zaśpiewała dla niego arię operową.

Na stacji metra Wilshire and Normandie Purple Lina w Los Angeles policjant spotkał pewną kobietę uczesaną w dwa kucyki. Jej wygląd zdradzał, że najprawdopodobniej jest bezdomna. Ciągnęła ze sobą ogromny wózek z rzeczami, a w rękach trzymała mnóstwo toreb. Nikt nie wie kim jest, ani skąd pochodzi. Jedno jest jednak pewne – jej głos jest niesamowity i przyprawia o gęsią skórkę.

Policjant zauważył kobietę i zamienił z nią kilka słów. To, co zrobiła chwilę później, odebrało mu mowę. Kobieta zaczęła śpiewać jedną z arii Pucciniego. Jej piękny głos odbijał się od ścian i potęgował niesamowity efekt. Kobieta wyglądała jakby wykonanie trudnej arii nie sprawiało jej najmniejszego problemu.

To może Cię zainteresować:  Staruszka poprosiła o szklankę gorącej wody. To, co zrobił sprzedawca, przywraca wiarę w ludzkość.

Funkcjonariusz pokazał nagranie kolegom z komisariatu. Wszyscy byli oczarowani głosem i spokojem kobiety, więc stwierdzili, że muszą podzielić się nim z innymi. Nagranie trafiło na Twittera policji w Los Angeles i natychmiast zyskało ogromną popularność.

– „4 miliony ludzi nazywa Los Angeles swoim domem. To 4 miliony historii i 4 miliony głosów… Czasem musisz po prostu się zatrzymać i posłuchać jednego z nich, żeby usłyszeć coś pięknego.”

W sprawie wypowiedział się Hector Guzman, rzecznik miejscowej policji. Przyznał, że to pierwszy raz, kiedy któryś z funkcjonariuszy miał styczność z tajemniczą kobietą:

– „To było poruszające za pierwszym razem i ma taką samą siłę z każdym kolejnym. Sam obejrzałem nagranie 50 razy. Przekaz tej historii jest bardzo prosty: musimy pamiętać, żeby czasem się zatrzymać, rozejrzeć i posłuchać.”

Policjant, który nagrał śpiewaczkę, odmówił udzielenia wywiadu. Chce, aby uwaga ludzi skupiła się na niej, a nie na nim. Do spawy odniosły się też władze metra:

To może Cię zainteresować:  Paweł Królikowski nie żyje. „Zmarł dziś nad ranem”.

– „Jesteśmy zaskoczeni. Nie mamy pojęcia, kim jest ta kobieta.”

Internauci byli pod takim samym wrażeniem jak policjanci, ale wiele osób zastanawia się czy sytuacja nie została ustawiona. Przeczą temu jednak komentarze mieszkańców Los Angeles. Potwierdzili, że kobieta faktycznie jest bezdomna i niejednokrotnie widziano ją „z tobołami” na stacji metra. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy z jej ogromnego talentu.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz