Home Kategorie Poruszające Zabójca 8-miesięcznej Ani skazany na karę śmierci.

Zabójca 8-miesięcznej Ani skazany na karę śmierci.

27 października zeszłego roku 28-letni Leonid razem z dwoma synami wracał do domu, do żony i 8-miesięcznej córki. To, co zobaczył po przybyciu na miejsce na zawsze pozostanie w jego pamięci.

Ania leżała w kałuży krwi, a jej małe ciało pozbawione było głowy.

W domu była wtedy 26-letnia matka Ani i jej 28-letni przyjaciel, Viktor. Oboje spożywali alkohol. Lekarka wezwana na miejsce zemdlała na widok zmasakrowanego ciała dziecka.

Sekcja zwłok wykazała, że Ania cierpiała jeszcze nim pozbawiono ją głowy. Sprawcy brutalnie pobili dziewczynkę. Biegli na ciele dziecka znaleźli 46 obrażeń. Ania zmarła od ran zadanych nożem. Ze względu na brutalność, sąd wyłączył jawność postępowania.

Po rocznym procesie zapadł wyrok. Natalia K. została skazana na 25 lat więzienia, a jej 48-letni przyjaciel na karę śmierci. Na Białorusi nie można orzec kary śmierci wobec kobiet. Egzekucję wykonuje się tam poprzez strzał w tył głowy.

Białoruś to jedyny kraj w Europie i Wspólnocie Niepodległych Państw, gdzie stosowana jest egzekucja. W tym roku na karę śmierci zostały skazane 3 osoby.

Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
64,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz - złuszczający w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz