Home Kategorie Poruszające Mamy nagranie z potrącenia 11-latki w Borownie. Próbowała uciec przed rozpędzonym samochodem.

Mamy nagranie z potrącenia 11-latki w Borownie. Próbowała uciec przed rozpędzonym samochodem.

Kilka dni temu w Borownie na Dolnym Śląsku doszło do poważnego wypadku. Kierowca busa wjechał na przejściu dla pieszych w grupę dzieci, które z okazji Halloween zbierały cukierki.

Poszkodowana została 11-letnia dziewczynka. Mężczyzna uciekł nie udzielając jej pomocy. Potwierdza to nagranie z monitoringu.

Do wypadku doszło 31 października około godziny 19:15 w Borownie niedaleko Wałbrzycha. Grupa dzieci świętująca Halloween chodziła po okolicy i zbierała cukierki.

Kiedy przechodziły przez przejście dla pieszych, wjechał w nie rozpędzony Ford Transit. W wypadku poważnie ucierpiała 11-letnia dziewczynka. Sprawca nie udzielił jej pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Za autem ruszyli świadkowie zdarzenia, jak relacjonował jeden z nich:

– „Huk był taki, jakby zderzyły się dwa auta. Samochód najpierw uderzył w barierki, potem w dzieci. Ruszyliśmy w pościg za busem, ale zniknął nam w lesie.”

Dopiero policjanci znaleźli mężczyznę. Był trzeźwy.

Jak dowiedział się reporter Polsat News, Piotr Kaszuwara, kierowca busa „próbował wprowadzić funkcjonariuszy w błąd i twierdził, że jego pojazd został chwilę wcześniej skradziony, i to ktoś inny mógł spowodować wypadek”.

– „Jeszcze w piątek kierowca, który wjechał w grupę dzieci zbierających cukierki ma usłyszeć trzy zarzuty. Wśród nich spowodowanie wypadku pod wpływem środków odurzających. Nieoficjalnie wiadomo, że mogła to być amfetamina” – mówił Kaszuwara.

Do sieci trafiło nagranie z monitoringu, na którym widać moment potrącenia dziecka. 11-latka próbowała uciec przed pędzącym busem. Niestety bez skutku.

Stan 11-letniej dziewczynki nadal określany jest jako ciężki.

Kurs online: Specjalista social media
Kurs online: Specjalista social media
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. social media z certyfikatem za 69 zł z firmą Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz