Home Kategorie Ludzie Nie uwierzysz, jak wygląda teraz grób Anny Przybylskiej. Ten widok porusza do łez.

Nie uwierzysz, jak wygląda teraz grób Anny Przybylskiej. Ten widok porusza do łez.

Anna Przybylska zmarła ponad 5 lat temu. Była wspaniałą aktorką, ale i niezwykłą osobą. Pomimo upływającego czasu, pamięć o niej nie słabnie.

Dowodem na to może być grób Anny Przybylskiej. Miejsce jej wiecznego spoczynku nie tylko 1 listopada ugina się pod ciężarem zniczy i kwiatów.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku o godz. 15:18 w swoim domu. Miała 35 lat i pragnęła żyć. Niestety przegrała walkę z chorobą, a jej śmierć sprawiła, że żałobą pogrążyło się tysiące osób.

– „Patrz, mnie nie będzie, a życie będzie toczyć się dalej. Pewnie ludzie będą mówili: Przynajmniej już się nie męczy. A wiesz, ja bym chciała się jeszcze pomęczyć, byle tylko żyć…” – powiedziała w ostatnich chwilach Anna Przybylska.

Grób Anny Przybylskiej znajduje się na Cmentarzu Parafialnym św. Michała Archanioła. W tym samym miejscu wiele lat wcześniej pochowany został jej tata Bogdan.

Aby odnaleźć grób aktorki najlepiej wejść na cmentarz bramą od ulicy Arciszewskiej. Znajduje się on na niewielkim wzniesieniu, dzięki czemu widać go już zza ogrodzenia, w drugiej alei od wejścia.

Grób aktorki usytuowany jest naprzeciwko wejścia na cmentarz. Miejsce pochówku odwiedzają nie tylko bliscy Anny, ale i rzesze wiernych fanów.

Wielu z nich przyjeżdża specjalnie na uroczystość Wszystkich Świętych do Gdyni, by odwiedzić grób ukochanej gwiazdy.

Co roku wygląda on zdumiewająco, nie tylko na początku listopada. W zasadzie od pogrzeby Anny Przybylskiej, jej grób jest zawsze zadbany i ugina się od zniczy oraz kwiatów.

Dzień Babci i Dziadka: Kieliszki z grawerem
Dzień Babci i Dziadka: Kieliszki z grawerem
17,90 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dzień Babci i Dziadka: Kieliszek do wina (od 17,90zł) z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz