Home Kategorie Poruszające 13-latka bez skrupułów wyrwała siostrze dziecko z brzucha. Później oddała je koledze.

13-latka bez skrupułów wyrwała siostrze dziecko z brzucha. Później oddała je koledze.

Poznając tę historię, aż ciężko uwierzyć, że dziecko było zdolne do czegoś tak makabrycznego. 13-latka wyrwała swojej siostrze dziecko z brzucha.

Nastolatka zamordowała 23-letnią Fabianę, później rozerwała jej macicę, a dziecko przekazała porywaczowi. Brazylijska policja ujawniła więcej szczegółów tej przerażającej zbrodni.

23-letnia Fabiana Santana była w 8 miesiącu ciąży. To wtedy jej młodsza siostra z zimną krwią pobiła ją na śmierć metalowym prętem. Pomagał jej 15-letni kolega. Policjanci wyznali, że nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego. Dziewczyna działała jakby była w transie lub stopniowo wykonywała szaleńczy plan. Po zamordowaniu 23-latki dosłownie rozerwała jej brzuch i macicę, wyrywając z niej dziecko. Po zabiciu siostry utopiła też swojego 7-letniego siostrzeńca, który próbował ratować matkę.

Jak się okazało w trakcie śledztwa, 15-latek, który pomagał jej w tej zbrodni, był synem 35-letniej kobiety, która miała zachować dziecko dla siebie. Maluch przeżył okrutny atak. Chłopiec waży 1,9 kg. Wiadomo, że jego ogólny stan zdrowia jest dobry.

Sekcja zwłok zamordowanej wykazała, że prawdopodobnie przeżyłaby, gdyby nie to, że jej brzuch został rozpłatany, a dziecko z niego wyciągnięte.

Jak podaje portal The Sun, 13-latka w trakcie przesłuchania była pozbawiona wszelkich emocji. Wyznała tylko, że wszystko, co zrobiła, wynikało z chęci zemsty. Nastolatka twierdziła, że mąż siostry ją molestował, a sama Fabiana bardzo źle ją traktowała. Dodatkowo, gdy wyznała jej, co się stało, siostra nie uwierzyła. Policja bada teraz tę makabryczną sprawę.

Leisaloma Carvalho, szefowa lokalnej policji, w rozmowie z mediami powiedziała:

– „13-latka twierdziła, że dopuściła się tego czynu, ponieważ mąż siostry molestował ją, a sama siostra maltretowała. Zbrodnia ta wstrząsnęła nawet najbardziej doświadczonymi policjantami. Była niezwykle brutalna, a wiele wskazuje na to, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Ostatecznie nastolatka przyznała się już do zabicia swojej siostry oraz siedmioletniego siostrzeńca. Wyznała, że wrzuciła chłopca, który nie potrafił pływać, do pobliskiego jeziora, a następnie czekała, aż utonie.”

13-latka i 15-latek zostali aresztowani. Zatrzymano też 35-letnią matkę chłopaka, która prawdopodobnie o wszystkim wiedziała.

Film wideo lub list od Mikołaja
Film wideo lub list od Mikołaja
29,99 zł
59,99 zł
27 dni
do końca oferty!
Film wideo (od 35,99 zł) lub list od Świętego Mikołaja (45,99 zł) z Elfi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
59
Zły
Zły
68

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz