Home Kategorie Ludzie „Przekładamy operację, wybory najważniejsze”. Jarosław Kaczyński ma się coraz gorzej, ale nie odpuszcza.

„Przekładamy operację, wybory najważniejsze”. Jarosław Kaczyński ma się coraz gorzej, ale nie odpuszcza.

Jak ustalił „Super Express” stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego pogarsza się. Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego może być przeprowadzona dopiero po wyborach prezydenckich.

Jarosław Kaczyński dopilnuje wszystkiego do ostatniego momentu, nawet kosztem swojej sprawności.

Najbliżsi współpracownicy prezesa PiS obawiają się o jego zdrowie. Jarosław Kaczyński chce przypilnować wszystkiego w trakcie kampanii prezydenckiej i nie ma zamiaru tracić nawet kilku dni na pobyt w szpitalu. Polityk miał już przejścia z takim zabiegiem i dlatego chciałby uniknąć go przed wyborami.

– „W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować” – opowiadał we wrześniu Jarosław Kaczyński dziennikarzom „Super Expressu”.

„Super Express” powołując się na anonimowego polityka z partii Prawa i Sprawiedliwości, piszą o nieustępliwości Kaczyńskiego, jeśli chodzi o wybory.

– „Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii. Nie jest więc wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: „przekładamy operację, wybory najważniejsze”.”

Istnieje więc spora szansa na to, że zabieg wszczepienia endoprotezy odbędzie się dopiero po wyborach. Prezes Prawa i Sprawiedliwości sądzi, że stawka jest w nich ogromna i jest to dla niego priorytet nawet przed własnym zdrowiem.

Opozycja chociaż uzyskała dużo gorszy wynik w wyborach niż zakładała, wciąż nie ustaje pola PiS i szykuje się do wyborów.

Wiadomo jednak, że Donald Tusk nie będzie kandydował na prezydenta. Teoretycznie więc Jarosław Kaczyński nie powinien się go obawiać.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz