Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski o III Wojnie Światowej. „Sytuacja jest bardzo niebezpieczna”.

Krzysztof Jackowski o III Wojnie Światowej. „Sytuacja jest bardzo niebezpieczna”.

Jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości. Według niego konflikt na Bliskim Wschodzie niedługo przerodzi się najprawdopodobniej w walki na skalę światową.

Jackowski już od dawna otwarcie mówi o swoich przeczuciach dotyczących III Wojny Światowej.

Kilka miesięcy temu jasnowidz wspominał, że jego zdaniem Turcja w jakiś sposób zaangażuje się w syryjski konflikt. Jak się okazuje, miał rację. Turcja kilka tygodni temu przeprowadziła militarną operację przeciwko Kurdom. Oczywiście na terenie objętej domową wojną Syrii.

Co najbardziej zadziwiające, Jackowski czuje w tym całym zamieszaniu podstęp. Według jasnowidza w konflikcie tym musi być jakieś drugie dno. W jednym ze swoich filmów na YouTube powiedział:

– „Być może to jest kolejna próba zrobienia bałaganu w Syrii.”

Jasnowidz uważa, że cała sytuacja może potoczyć się naprawdę niekontrolowanie i być bardzo niebezpieczna dla całego świata.

To może Cię zainteresować:  Polak potrafi! Policjanci z Czech byli w szoku, gdy to zobaczyli.

– „W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane.”

Na pytanie „czy powinniśmy obawiać się wybuchu III Wojny Światowej”, Jackowski odpowiada, że tak. Oczywiście wytłumaczył nawet dlaczego, a jego stanowisko zdaje się być logiczne.

– „W tym miejscu (Bliski Wschód – przyp. red.) na pewno tak, ponieważ ruchy Stanów Zjednoczonych w stosunku do Syrii są bardzo niezrozumiałe. To wygląda mi na podstęp.”

Jak myślicie, czy Krzysztof Jackowski ma rację?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz