Home Kategorie Poruszające Obroniła się przed mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Teraz grozi jej…

Obroniła się przed mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Teraz grozi jej…

Obroniła się przed mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Teraz grozi jej…

20-latka z Moskwy broniła się przed pijanym gwałcicielem i dźgnęła go nożem. Chwilę po zajściu ranny napastnik poszedł na policję i zeznał, że został zaatakowany przez kobietę, której recytował wiersz.

Śledczy uwierzyli mu i teraz młodej Rosjance grozi więzienie.

Zdarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz zapadł wyrok. 20-letnia Daria Ageny została oskarżona o „przekroczenie granic obrony koniecznej” i może trafić za kratki. Młoda kobieta raniła nożem mężczyznę, który przycisnął ją do ściany i próbował zgwałcić. Z początku sędzia wymierzył jej karę 10 lat pozbawienia wolności. Teraz wyrok zmieniono i młodej Rosjance grozi rok więzienia.

Kobieta, jak i jej obrońca nie zgadzają się z decyzją i chcą uniewinnienia. Sprawca opowiedział śledczym wyssaną z palca historię, w którą uwierzyli tylko dlatego, że miał ranę od noża do ostrzenia ołówków. Pijany napastnik zaatakował 20-latkę na ulicy i zaczął ją rozbierać.

Daria w samoobronie kilkukrotnie dźgnęła go nożem i uciekła do pobliskiego hotelu. Kobieta nie zgłosiła sprawy na policję, ale zrobił to napastnik, który oskarżył ją o próbę zabójstwa. Młoda kobieta i jej prawnik walczą teraz o wycofanie zarzutów.

Książka z dzieckiem BookHero
Książka z dzieckiem BookHero
65,00 zł
79,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Piękna, personalizowana książka z imionami i zdjęciami dzieci; unikalny prezent już od 65 zł

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz