Home Kategorie Film 8. rocznica śmierci Hanki Mostowiak. Ze łzami w oczach wspominamy jej wypadek w kartonach.

8. rocznica śmierci Hanki Mostowiak. Ze łzami w oczach wspominamy jej wypadek w kartonach.

Wczoraj minęła kolejna rocznica śmierci Hanki Mostowiak.

Dokładnie 7 listopada 2011 roku w programie TVP2 wyemitowano odcinek serialu „M jak miłość”, w którym postać grana przez Małgorzatę Kożuchowską zginęła w wypadku samochodowym

Chociaż dla wielu Polaków była to dramatyczna chwila, scena z kartonami zyskała status kultowej.

Odcinek z tragicznym wypadkiem samochodowym, w którym ginie Hanka Mostowiak mogliśmy obejrzeć 7 listopada 2011 roku. Ta lubiana bohaterka „M jak miłość” grana była przez Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka brała udział w produkcji serialu od samych jego początków.

Szybko zyskała sympatię widzów, więc gdy w 862 odcinku zmarła po wypadku z kartonami, fani byli mocno rozczarowani. Wielu Polaków nie mogło uwierzyć, że nie zobaczą już w serialu żony Marka Mostowiaka, a scena, którą właśnie zobaczyli jest ostatnią z udziałem wyjątkowej aktorki.

To może Cię zainteresować:  Maturzyści z Białej Podlaskiej podbijają internet tańcem ze studniówki. Klasa i szyk.

Pani Mostowiak nie zginęła na miejscu, lecz dopiero w szpitalu. Okazało się bowiem, że pękł jej tętniak mózgu, którego rzekomo miała od dawna. Mimo to, wielu osobom ta serialowa scena będzie się kojarzyć ze śmiercią Hanki w kartonach.

W rzeczywistości, Małgorzata Kożuchowska chciała odejść z „M jak miłość”, ponieważ miała inne plany zawodowe. W związku z tym, scenarzyści serialu postanowili uśmiercić Hankę. Przez co „oberwało się” Ilonie Łepkowskiej.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Kożuchowska zapuściła włosy. Nowa fryzura odmładza ją o kilka lat.

Chociaż w 2011 roku nie była już scenarzystką „M jak miłość”, to jak mówiła dziennikarzom „Faktu”, często musiała się tłumaczyć.

– „Ja tego nie pisałam, żeby była jasność! Nie zabiłam Hanki w kartonach. Nie zabiłam, ale wiedziałam, że umrze w kartonach. […] Do tej pory słyszę nieprzyjemne uwagi na temat śmierci w kartonach.”

Poniżej możecie przypomnieć sobie tę dramatyczną scenę:

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz