Home Kategorie Ludzie Książę Karol nie jest ojcem Harry’ego? W końcu nie wytrzymał i powiedział mu prawdę?
51.10K

Książę Karol nie jest ojcem Harry’ego? W końcu nie wytrzymał i powiedział mu prawdę?

Właśnie doszła do nas szokująca informacja. Książę Harry nie jest synem księcia Karola, a owocem romansu jego matki.

Księżna Diana miała zajść w ciążę niedługo po urodzeniu księcia Williama i poważnej kłótni z mężem. Kto więc jest ojcem księcia Sussex?

W mediach ostatnimi czasy coraz częściej pojawiały się plotki na temat tego, że książę Harry nie jest synem księcia Karola. Tę tezę dodatkowo potwierdzać ma fakt, że wraz z upływem czasu tylko William upodabnia się do ojca, czego nie widać u Harry’ego.

Jedno ze źródeł podaje, że młodszy z książąt miał usłyszeć tę wiadomość jeszcze zanim pobrał się z Meghan Markle. Inne źródła mówią, że to zachowanie żony Harry’ego sprawiło, iż ojciec postanowił wyjawić mu prawdę.

Zagraniczne media, powołując się na anonimowe źródło z królewskiego dworu podają, iż Megan łamie królewski protokół i jest niemiła wobec otaczających ją osób. Informacja o braku biologicznego powiązania Karola z Harrym miała być odpowiedzią na niezadowolenie ze związku księcia z Amerykanką.

– „Charles miał już dość marudzenia i narzekania Meghan, że wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie poznał szokującą prawdę.”

Jak relacjonował informator, Karol miał powiedzieć wtedy:

– „Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się. Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!”

Nie zdradził jednak, kim miał być kochanek Diany.

Stosunki Karola z żoną nigdy nie były idealne. W czasie, gdy miało dojść do poczęcia Harry’ego małżonkowie byli ze sobą mocno skłóceni. Według tabloidów, Karol wiedział o wszystkim od samego początku, bo niedługo po narodzinach drugiego syna wykonał testy DNA, które wykluczyły jego ojcostwo.

Karol chciał, aby Harry poznał prawdę. Nie mógł jednak dopuścić, aby ktokolwiek inny dowiedział się o tym, bo nieślubny syn straciłby wszystko. Rodzina królewska miała więc zachować tę informację dla siebie.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na ojca jest James Hewitt, który miał romans z księżną Dianą w latach 80., mniej więcej w czasie narodzin Harry’ego.

To prawda, że romans miał miejsce, jak później przyznali księżna Diana oraz Hewitt. Jednak zaczął się on po pojawieniu się księcia Harry’ego na świecie, o czym miały świadczyć zapisy i to, co powiedział sam Hewitt w wywiadzie dla Telegraph z 2017.

Były oficer marynarki został zapytany, czy jest ojcem księcia Harry’ego i odpowiedział stanowczo: „Nie, nie jestem”. Dopytywany przez dziennikarza, dlaczego więc ta historia się powtarza, powiedział: „Dzięki takim historiom gazety się sprzedają”.

W lutym 2018 r. siostrzana publikacja Globe, National Enquirer, wykorzystała również ten naciągany scenariusz do sprzedaży niektórych artykułów. W swoich publikacjach dowodzili również, że ​​prawdziwym tatą księcia Harry’ego nie był książę Karol.

Pojawia się też wiele głosów mówiących, że media uwzięły się na Harry’ego. Powodem ma być nadmierna ochrona przed prasą.

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
28
Wow
Wow
25
Smutny
Smutny
48
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz