Home Kategorie Ludzie Potrzebna pilna pomoc. Pręt pękł w kręgosłupie gwiazdy „The Voice of Poland”.
1.21K

Potrzebna pilna pomoc. Pręt pękł w kręgosłupie gwiazdy „The Voice of Poland”.

Pieniądze pilnie potrzebne, aby pomóc. Kochana gwiazda programu „The Voice of Poland” walczy z chorobą. Ostatnio pękł stalowy pręt, który podtrzymuje jej kręgosłup.

Kwota, którą trzeba zebrać, aby pomóc młodej gwieździe „The Voice of Poland” jest spora. Wszystkie przewlekłe schorzenia kręgosłupa zwykle ciężko wyleczyć lub rehabilitować. Dlatego też nie dziwi fakt, że stan zdrowia może się nagle pogarszać. Niedawno pękł stalowy pręt, który miał podtrzymywać wielokrotnie już operowany kręgosłup gwiazdy.

U młodej wokalistki pojawiły się też inne komplikacje takie jak problemy z oddychaniem, a jej stan mocno się pogorszył. 24-latka od dziecka miała skrzywienie kręgosłupa i skoliozę, przez co przeszła kilkanaście operacji. Teraz niezbędna będzie kolejna, poważna i skomplikowana. Finalistka „The Voice of Poland” musi w tym celu wyjechać do Nowego Jorku, a zabieg ma kosztować 5 milionów złotych. Tylko dzięki temu zabiegowi zyska szansę na normalne życie.

Z pomocą Mai Kapłon przyszedł juror polskiej edycji show, Kamil Bednarek. W sobotnim odcinku na żywo pokazał widzom specjalną dżinsową kurtkę z podpisami trenerów wszystkich dziesięciu edycji programu, która niedługo trafi na aukcję.

Inicjator pomysłu zachęcał do jej kupna, argumentując, że jest to jedyna w swoim rodzaju rzecz, a dochód z jej sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz chorej artystki.

Również Michał Szpak w wywiadzie dla Telemagazynu poinformował, że wraz z fanami udało mu się zebrać sporą sumę na pomoc Mai Kapłon. Pochwalił też gest Kamila Bednarka i powiedział, że cieszy się z podjęcia działań przez program „The Voice of Poland” oraz Telewizję Polską. „Jest mi ogromnie miło, iż ludzi dobrej woli jest mnóstwo” – dodał na koniec.

Sama wokalistka również poprosiła internautów o pomoc. Ruszyła zbiórka pieniędzy na stronie SięPomaga.

Pakiety day spa dla 1-2 osób
Pakiety day spa dla 1-2 osób
79,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety day spa z masażem twarzy i więcej za 89,99 zł i inne opcje w JUGI – Kosmetologia & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz