Home Kategorie Poruszające Tragedia w trakcie przygotowywania urodzinowego ciasta. Kobieta zmarła w wyniku uduszenia.

Tragedia w trakcie przygotowywania urodzinowego ciasta. Kobieta zmarła w wyniku uduszenia.

Tragedia w trakcie pieczenia ciasta. Szalik kobiety zaplątał się w robota kuchennego i zaczął ją dusić. Syn zareagował natychmiast, jednak na pomoc było już za późno.

Dramat we Francji. Matka wraz z synem mieszali składniki niezbędne do przygotowania tortu. W pewnym momencie szalik kobiety został złapany przez robota kuchennego i zaczął zaciskać się na jej szyi.

Wszystko widział 15-letni syn, który starał się pomóc mamie. Niestety nastolatkowi nie udało się jej uratować i kobieta zmarła w wyniku uduszenia.

Personalia ofiary nie zostały ujawnione. Prawdopodobnie miała 58 lat i znajdowała się w swoim domu w dzielnicy La Metare w Saint-Etienne, mieście we wschodniej środkowej Francji w regionie Owernia-Rodan-Alpy.

Syn widząc co się dzieje, wpadł w panikę i pobiegł do telefonu. Zadzwonił na numer alarmowy i dyspozytorka zaczęła mu wydawać polecenia. Miał odłączyć maszynę od prądu i odciąć szalik. Gdy na miejscu pojawili się ratownicy, próbowano reanimować kobietę.

Niestety lekarze uznali, że na ratunek jest już za późno i stwierdzili zgon. Marka i model urządzenia są niejasne. Jedynym świadek zdarzenia, syn ofiary, wyjaśnił funkcjonariuszom policji, co się stało. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w celu potwierdzenia dokładnej przyczyny śmierci kobiety.

Syn ofiary znajduje się pod opieką najbliższej rodziny i psychologa.

Wiele wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Wypadek, którego można było uniknąć. Podstawowe zasady BHP w przypadku robotów kuchennych mówią, że należy trzymać od nich z dala elementy, które mogłyby zostać wkręcone w łopatki maszyny. Mowa tutaj nie tylko o ubiorze, ale i o długich włosach.

Dodatkowo syn zmarłej nie zachował się całkiem prawidłowo. Jego pierwszym odruchem powinno być odłączenie urządzenia, a następnie przecięcie szalika. Dopiero potem powinien wezwać pomoc.

Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
99,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
47
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz