Home Kategorie Film Bohaterka „Na Wspólnej” przystawiła dziecku nożyczki do szyi i podtruwała je lekami.

Bohaterka „Na Wspólnej” przystawiła dziecku nożyczki do szyi i podtruwała je lekami.

Bohaterka „Na Wspólnej” przystawiła dziecku nożyczki do szyi i podtruwała je lekami.

Tak przerażających wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt. Doprowadzona do ostateczności kobieta była gotowa zaryzykować życiem własnego dziecka.

Widzowie są w szoku, że coś takiego mogło przydarzyć się tej osobie. Jak do tego doszło i dlaczego bohaterka „Na Wspólnej” posunęła się do takich czynów?

Najbliższe dwa dni będą dla widzów „Na Wspólnej” wyjątkowo emocjonujące. Bohaterka ich ulubionego serialu zrobiła bowiem coś, co ciężko opisać słowami. Blanka, grana przez Natalię Kalitę jest matką, która poszukuje pomocy dla chorej córki. Tak też trafiła do fundacji, w której pracuje Ela (Paulina Chapko) i Zuza (Małgorzata Socha).

Coś jednak sprawia, że kobiety nie są w stanie uwierzyć zrozpaczonej matce. Podejrzewają, że jej córka Nastka nie jest wcale chora, a jedynie podtruwana lekami przez własną matkę. Ela i Zuza przygotowują więc pułapkę.

Akcja będzie rozwijać się w 2980 i 2981 odcinku. Kiedy Blanka przyjdzie podpisać umowę o pomoc od fundacji, w biurze zjawi się policja. Zaskoczona i zdesperowana kobieta posunie się do dramatycznych kroków. Złapie za leżące przed nią nożyczki i przyłoży Nastce do szyi.

Czy policja i pracownicy fundacji zdołają uchronić dziecko przed szaloną matką?

Fotoobraz na płótnie różne formaty
Fotoobraz na płótnie różne formaty
20,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotoobraz z Twoim zdjęciem na płótnie Canvas w różnych formatach od 20zł na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz