Home Kategorie Poruszające 6-latek jechał 130 km/h po autostradzie. Jego dumna matka biła mu brawo.

6-latek jechał 130 km/h po autostradzie. Jego dumna matka biła mu brawo.

Mówi się, że Rosja to stan umysłu. Oto kolejna historia, która to udowadnia. 6-latek jechał 130 km/h, a jego mama mu kibicowała. Jak do tego doszło?

Matka 6-letniego chłopca z pełnym podziwem umieściła filmik, na którym widzimy, jak maluch prowadzi auto rozpędzone do 130 km/h. Kobieta wszystko nagrała i podkreśla, że „niczego nie żałuje”. Sprawę obecnie bada policja. Wszystko dziąło się w Republice Tatarstanu na zachodzie Rosji.

Widać jak chłopiec prowadzi auto marki Hyundai i pędzi po autostradzie, od czasu do czasu, włączając światła awaryjne samochodu. Z niebezpieczeństwa, jakie mógł spowodować młody kierowca, zupełnie nie zdawała sobie sprawy jego matka. 29- letnia Agina Altynbayeva nie rozumie krytyki, jaka na nią spłynęła. Nie widzi w tym zupełnie nic złego.

– „Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę” – skomentowała kobieta krytykę, jaka wylała się na nią po publikacji filmu.

Policja zainteresowała się sprawą. Na początek kobietę przesłuchają funkcjonariusze generalnej administracji ds. bezpieczeństwa na drogach. Zostały już podjęte odpowiednie środki. Oczywiście rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Tatarstanu obiecuje, że zbada sprawę.

– „Przede wszystkim kobietę przesłuchają funkcjonariusze generalnej administracji ds. bezpieczeństwa na drogach i na pewno zostaną podjęte pewne środki .”

Po wstępnych ustaleniach okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy kobieta nagrała szokujący film. Już wcześniej komentujący krytykowali Aginę za wideo. Prowadziła ona auto tym razem z dzieckiem na kolanach.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz