Home Kategorie Ludzie Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk odbierają mowę. Nastolatka coraz bardziej przypomina mamę.

Nowe zdjęcia Oliwii Bieniuk odbierają mowę. Nastolatka coraz bardziej przypomina mamę.

Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej nowe zdjęcia zachwycają wielu. Chociaż niektórzy mówią, że najbardziej przypomina tatę, widać w niej też cechy Ani Przybylskiej.

Co sądzicie o urodzie Oliwii? Do kogo jest bardziej podobna?

Mimo tego, że mamy Oliwii nie ma już z nami od kilku lat, nadal jest o niej głośno w mediach. Często mówi się też o ojcu nastolatki, Jarosławie Bieniuku. Szczególnie teraz, gdy okazało się, że niedługo będzie mieć kolejne dziecko. Jego była partnerka, Martyna Gliwińska jest w ciąży.

Córka Anny Przybylskiej również jest na świeczniku. Media śledzą jej poczynania i obserwują każdy krok. Zdjęcia nastolatki na Instagramie są wyczekiwane z niecierpliwością.

Oliwia zdecydowanie ma w sobie „to coś”. Na sesjach wygląda zjawiskowo, a jej fotografie przyciągają wzrok. Jednak tata Oliwii woli, aby córka skupiała się na nauce. O karierze może myśleć dopiero, gdy zdobędzie wykształcenie. Obecnie uczęszcza do gdyńskiego liceum. Jest w klasie o profilu teatralno-filmowym.

Internauci jednak już teraz chcieliby ją oglądać w filmach. Nadal zachwycają się młodą dziewczyną. Uważają, że pięknieje z wiekiem i porównują ją do najlepszych modelek. Komentarze na jej Instagramie są niemal identyczne: „piękna”, „cudowna”, „śliczna”.

Synowie Bieniuka ze względu na wiek nie są jeszcze aktywni w sieci tak, jak Oliwia. Możemy ich jednak czasami zobaczyć na zdjęciach nastolatki. Czyż nie są podobni do Ani?

Źródło: instagram.com

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz