Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski wraca do byłej żony? Wiele wskazuje na to, że bardzo dobrze się dogadują.

Michał Wiśniewski wraca do byłej żony? Wiele wskazuje na to, że bardzo dobrze się dogadują.

Jeszcze niedawno media obiegła informacja o tym, że Michał Wiśniewski spotyka się z tajemniczą rozwódką Pauliną. Teraz pojawiły się nowe rewelacje. Wiele wskazuje na to, że stara miłość nie rdzewieje.

Mało kto ma na koncie tyle małżeństw, co Michał Wiśniewski. Co niektórzy zarzucali muzykowi, że dzięki nim chce powrócić na pierwsze strony gazet.

Piosenkarz znany był też z usidlania kobiet, z którymi śpiewał w zespole. Nie udało mu się tylko z jedną – Justyną Majkowską. Może dlatego, że w tamtym czasie związał się z Mandaryną?

W latach 1996 – 2001 Wiśniewski był mężem Magdy Femme. Zaraz potem, w 2002 roku poślubił Mandarynę, z którą był 4 lata i doczekał się dwójki potomstwa.

Od 2006 roku widywaliśmy go u boku Anny Świątczak, z którą również ma dwójkę dzieci. W 2012 roku wokalista poślubił Dominikę Tajner, z którą również postanowił się rozwieść.

Ostatnio Wiśniewski spotykał się z kobietą o imieniu Paulina, która niedługo ma urodzić mu dziecko. Tabloidy donosiły też, że nowa partnerka wprowadziła się do muzyka razem z czwórką swoich dzieci.

Świątczak po rozstaniu przeszła prawdziwą przemianę. Ponownie wyszła za mąż. Wstąpiła też do wspólnoty religijnej i wycofała się z show-biznesu. Kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że jeszcze zobaczymy ją u boku Michała.

Muzyk postanowił zwerbować Annę Świątczak do swojego nowego projektu Michał Wiśniewski Akustycznie. Od ich rozwoju minęło wiele lat, ale byłych małżonków cały czas łączy opieka nad dwoma córkami: 13-letnią Etiennette Anną i 16-letnią Vivienne Vienną. Może to połączyło ich na nowo?

Jeden koncert już za nimi i wszystko wskazuje na to, że dobrze się dogadują. Czy Michał Wiśniewski wrócił do byłej żony?

Pakiet day spa dla 1-2 osób
Pakiet day spa dla 1-2 osób
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z sauną, masażem, maską odżywczą i więcej od 99 zł w Studiu Zdrowia i Urody Santi w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz