Home Kategorie Ludzie Na Viki Gabor wylała się fala hejtu. Słowa, które padają w jej kierunku są obrzydliwe.

Na Viki Gabor wylała się fala hejtu. Słowa, które padają w jej kierunku są obrzydliwe.

Druga z rzędu wygrana Polski na Eurowizji Junior powinna łączyć Polaków. Niestety nie jest tak do końca. Na Viki Gabor wylało się mnóstwo negatywnych komentarzy.

Mimo iż dziewczyna ma naprawdę wyjątkowy głos, nadal musi walczyć o swoją pozycję. Za co ludzie krytykują młodą wokalistkę? Czemu nie potrafią jej wspierać?

Nagle dla wszystkich najważniejsze staje się to skąd pochodzi Viki Gabor. Po zgłębieniu jej pochodzenia ciężko to ocenić. Z pochodzenia Romka, która mieszkała w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Później przeprowadziła się z rodzicami do Krakowa. Jak podsumowali ją internauci?

– „12-letnia cyganka urodzona w Niemczech z głosem zarzynanej kury reprezentuje Polskę…. Wygrała do tego ten konkurs.”

– „Ta cyganka urodzona w Niemczech, mieszkająca w Anglii reprezentująca Polskę jest cienka jak ortalion.”

– „Urodzona w Niemczech, mieszkająca w W. Brytanii cyganka .. Ale „reprezentowała” Polskę. Ostatni raz takie emocje wywołała u mnie bramka Emmanuela Olisadebe dla reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz natychmiastowe jego zniknięcie z polskiego sportu po przyznaniu obywatelstwa.”

Wulgarne komentarze pojawiły się nawet pod gratulacjami od prezydenta Polski. Tak napisał Andrzej Duda na swoim profilu:

– „Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla Wiktorii Viki Gabor za wspaniały sukces i piękne reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel dała świetny przykład i zyskała godną Następczynię na europejskiej scenie juniorskiej. Brawo! Super!”

Pod tym wpisem pojawiły się komentarze w stylu:

– „Cyganka urodzona w Niemczech, wychowana w Anglii, wygrała dla Polski… Multi-kulti jak sk******n.”

Hejt pojawił się również od komentarzami gratulujących. Zespół Tulia, który również kiedyś brał udział w Eurowizji pogratulował wygranej Viki Gabor. Jak się potem okazało, nie mógł tego zrobić bo:

– „Wy to prawa głosu nie macie, dzieci lepsze od dorosłych, przynajmniej Viki wraz z Roksaną stworzyły historię, a wy się ośmieszyłyście.”

Po przejrzeniu stron internetowych widać, że jakiekolwiek słowa by nie padł, hejt już czeka za rogiem! Pamiętliwi internauci wygarną każdemu nawet najmniejszą porażkę….

Do komentarza odniosła się Dominika Siepka:

– „Akurat dodawanie komentarza jest bardzo na miejscu, znamy się i lubimy się z Viki, nie wiem, co przeszkadza w dodawaniu komentarza z gratulacjami. Proszę zagłębić się w dorosłą Eurowizję, a wtedy możemy pogadać.”

Wzajemne obrażanie się wypłynęło nawet poza granice kraju. Sami Polacy nie mogli uwierzyć, że po raz kolejny wygrali Eurowizję. Jeszcze bardziej zszokowani byli Hiszpanie. Ich reprezentacja uplasowała się na 3 miejscu z 212 punktami. Drugie miejsce przypadło Maximowi z Kazachstanu (227 pkt.), a reprezentująca Polskę Viki Gabor uzyskała 278 pkt.

Podobno zaczęło się od tego filmiku. Hiszpanie zarzucają polskiej reprezentantce, że śmieje się z ich artystki.

Hiszpańscy internauci zarzucali nam, że głosowanie było ustawione, bo:

– „Eurowizja była w Polsce i Polska wygrała drugi raz z rzędu, mimo że była najlepsza, przypadek?”

– „Melani jest prawdziwą zwyciężczynią, okradziono ją ze zwycięstwa.”

Nie zabrakło odwołań do Hitlera i wyzwisk, które ciężko jest tu cytować.

Viki Gabor wygrała. Powinno to łączyć i cieszyć Polaków. Niestety, stało się przyczyną wzajemnej krytyki. Jej udział w Eurowizji połączył nas tylko w jednej kwestii – „wojny polsko-hiszpańskiej”.

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
21
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
45

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz