Home Kategorie Ludzie Finał 8 edycji programu Top Model za nami. Kto wygrał w tym roku? Znamy wyniki.

Finał 8 edycji programu Top Model za nami. Kto wygrał w tym roku? Znamy wyniki.

Finał tegorocznej edycji Top Model za nami. Kto dostał się do finału? Kto wygrał?

Finaliści 8 edycji Top Model

Stanisław Obolewicz

Stanisław ma 26 lat i pochodzi z Ukrainy. Pomimo pracy w dużej korporacji, chciałby zająć się modelingiem. Michał Piróg wykorzystał swój głos w półfinale i przywrócił Stanisława do programu, tym samym dając mu szansę na walkę o zwycięstwo.

Olga Kleczkowska

Olga to 17-letnia uczennica Liceum Plastycznego. Swoją miłość do modelingu odkryła dopiero w programie. To ona przejdzie do historii jako uczestniczka, którą jurorzy musieli zachęcać w trakcie castingu, aby pojechała i sprawdziła się na boot campie.

Sandra Dorsz

Sandra to tegoroczna maturzystka. 18-latka oprócz modelingu interesuje się także dziennikarstwem i aktorstwem. W 2017 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Jej udział w programie to była spontaniczna decyzja. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret.

Dawid Woskanian

20-letni Dawid to niezwykły uczestnik, który zmaga się z zespołem Tourette’a. Pomimo choroby radzi sobie świetnie zarówno w sesjach, jak i pokazach. Jego największym marzeniem jest zostać zawodowym modelem. W wolnym czasie Dawid uprawia sport. Jego drugą miłością po modelingu jest street workout. Chętnie spędza też czas ze swoimi najbliższymi.

Największe emocje wśród finalistów Top Model 2019 wzbudził Dawid. Wiele osób uważało, że to on powinien wygrać program. Poruszył też jurorów tym, jak bardzo stara się i jak mocno musiał pracować, aby kontrolować chorobę. Inni mocno kibicowali Oldze, licząc że zostanie najmłodszą zwyciężczynią programu.

I faktycznie ta dwójka wraz ze Staszkiem przeszła do ścisłego finału.

Zwycięzcę tegorocznej edycji programu Top Model wybrali telewidzowie, wysyłając SMS-y i oddając głosy poprzez stronę internetową. Wyniki te sumowały się z punktacją jurorów obecnych w finale.

Po zliczeniu wszystkich głosów Magdalena Mołek, zastępująca Joannę Krupę ogłosiła zwycięzcę programu.

Został nim Dawid Woskanian.

Główną nagrodą w programie jest czek na 100 tys. złotych oraz kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Ponadto, zwycięzca 8. edycji Top Model pojawi się na okładce grudniowego numeru magazynu Glamour.

Okazuje się jednak, że zwycięstwo nie gwarantuje pracy w branży modelingowej. Paulina Papierska, która wygrała pierwszą edycję obecnie nie ma zbyt wiele wspólnego z branżą modową. Obecnie jest szczęśliwą matką i nie pracuje jako modelka. Olga Kaczyńska, która wygrała drugą edycję, skupia się obecnie na studiach medycznych.

Dopiero trzecia finalistka Zuza Kołodziejczyk aktywnie pracuje w branży, chociaż poważnie skrytykowała program i jego formułę. Sam Michał Piróg przyznał jej rację w rozmowie telefonicznej i także zauważył, że program nie jest żadnym gwarantem pracy jako model lub modelka.

Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem z MEN za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz