Home Kategorie Ludzie Rodzice Viki Gabor: Kim są i jak wyglądają? Mamy zdjęcia.
10.32K

Rodzice Viki Gabor: Kim są i jak wyglądają? Mamy zdjęcia.

Rodzice Viki Gabor mają powody do świętowania. Ich 12-letnia córka wygrała Eurowizję Junior 2019 dla Polski. Kim są mama i tata młodej gwiazdy?

Viki Gabor to chyba najczęściej wspominane nazwisko ostatnich kilku dni. 12-latka może pochwalić się nie lada osiągnięciem.

Udało się jej zająć pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2019. Niezwykła uroda i talent młodej gwiazdy zachwycają wielu. Zastanawiacie się, jak wyglądają jej rodzice i siostra?

Państwa Gabor musi rozpierać ogromna duma. W końcu ich dziecko wygrywając Eurowizję Junior 2019 odniosło niebywały sukces. Dalszą karierę w branży muzycznej ma niemalże zapewnioną. Z propozycją współpracy wyszła sama Kayah.

Cała rodzina dopingowała Wiktorię podczas finału Eurowizji Junior w Gliwicach, a wcześniej w trakcie przesłuchań w ciemno do programu The Voice Kids, w którym 12-latka zajęła 2 miejsce. Gdy ogłoszono wyniki, w rozmowie z TVP rodzice Viki przyznali, że są bardzo dumni z vórki:

– „Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nie mamy po prostu słów. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii” – powiedziała mama Viki Gabor.

– „Spodziewałem się, że będzie w pierwszej piątce lub dziesiątce. To jest fenomen” – wtórował jej mąż.

Jak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra Melisa? Patrząc na zdjęcia nie sposób nie zauważyć, że artystka jest bardzo podobna do matki i starszej siostry – każda z nich ma piękne, długie i ciemne włosy, a także ciemną karnację. To zasługa romskich korzeni.

Rodzina Gabor zanim zamieszkała na krakowskiej Nowej Hucie, żyła w Wielkiej Brytanii. Viki, Melisa i rodzice 7 lat spędzili w Londynie, a wcześniej w Niemczech. To tam urodziła się Wiktoria, ale jak sama mówi, nic nie pamięta z tamtego okresu.

W rodzinie państwa Gabor muzyka obecna jest od lat. Rodzice Viki są ogromnymi pasjonatami muzyki. Prowadzą nawet zespół folkowy. Mama Viki do dziś zawodowo zajmuje się śpiewem. Jej starsza siostra Melisa komponuje utwory i pisze teksty piosenek.

Nie ma się co dziwić, że Viki Gabor oczarowała całą Europę. W końcu w jej żyłach płynie artystyczna krew.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
51
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz