Home Kategorie Ludzie Chłopiec czy dziewczynka? Anna Lewandowska powiedziała, jakiej płci będzie jej drugie dziecko.

Chłopiec czy dziewczynka? Anna Lewandowska powiedziała, jakiej płci będzie jej drugie dziecko.

To jedno z najbardziej wyczekiwanych dzieci polskiego show-biznesu. Wszyscy fani pary zastanawiają się czy Klara będzie mieć siostrę czy brata. Przyjaciółka Lewandowskich ujawniła co nieco.

Annę Lewandowską mocno zdenerwowały nowe informacje na temat płci dziecka. Na jej Instagramie pojawił się ostry komentarz.

Zaczęło się od doniesień gazety Flesz. Według redaktorów przyjaciółka Ani miała podzielić się informacją na temat płci dziecka. News szybko obiegł sieć. Na reakcję Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać.

Według anonimowego informatora, Ania spodziewa się drugiej córki. Co na to przyszła matka? Na Instagramie Ani pojawiło się wymowne zdjęcie:

To może Cię zainteresować:  Znany lekarz wyśmiał Annę Lewandowską. Dzięki temu otrzymała nominację do Biologicznej Bzdury Roku.

Żona Roberta Lewandowskiego rzadko komentuje plotki na swój temat. Zresztą ze względu na popularność pary jest ich tyle, że ciężko byłoby się odnieść do wszystkich. Tym razem Ania zrobiła wyjątek.

W swoim poście na Instagramie twierdzi, że o płci dziecka dowiedziała się… z mediów. Spekulacje na temat tego, że Ania spodziewa się córeczki, są ponoć wyssane z palca, a para sama nie wie, jakiej płci będzie dziecko.

Lewandowska nazywa smoczki ze zdjęcia uspokajającymi i twierdzi, że to z gazety dowiedziała się o rzekomej płci dziecka.

Post nie pozostawia wątpliwości. Ale czy uda się uciąć spekulacje?

To może Cię zainteresować:  Ania Lewandowska wymyśliła jaglankę antywirusową. Jej przepis już stał się hitem.

Ania i Robert są jedną z najpopularniejszych polskich par. Odkąd Robert Lewandowski ogłosił, że razem z żoną spodziewają się dziecka, tabloidy nie dają im wytchnienia.

Do rozwiązania pozostało sporo czasu więc plotki prawdopodobnie będą jeszcze narastać. Już wcześniej Lewandowscy nie opuszczali pierwszych stron gazet. Druga ciąża Ani to temat numer 1 nie tylko wśród zagorzałych fanów.

Kolejne doniesienia na temat płci dziecka zapewne będą się pojawiać jeszcze nie raz. Już w komentarzach pod dodanym postem, który miał zakończyć spekulacje, pojawiły się wypowiedzi sugerujące, że Ania spodziewa się bliźniaków.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz