Home Kategorie Ludzie Jakim ojcem jest Karol Strasburger? Jego żona szczerze odpowiedziała.

Jakim ojcem jest Karol Strasburger? Jego żona szczerze odpowiedziała.

Jakim ojcem jest Karol Strasburger? Jego żona szczerze odpowiedziała.

Karol Strasburger i jego żona w końcu doczekali się dziecka. Młoda matka w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła jakim ojcem będzie popularny prezenter.

Jej zdaniem nawet zmęczony po zdjęciach do Familiady świetnie sprawdza się w roli taty.

W niedzielę na świat przyszła córka Karola Strasburgera i jego żony Małgorzaty. Laura jest zdrowa i już opuściła szpital wraz z mamą. Jeśli ktoś zastanawiał się jakim ojcem będzie nie najmłodszy aktor, to wątpliwości rozwiała jego żona.

– „Czas porodu zbiegł się z intensywną pracą na planie Familiady i Karol znalazł się w sytuacji, w której nie mógł spędzić z nami tak wielu chwil, jakby chciał. Po wielu godzinach zdjęć do odcinków specjalnych jest wyjątkowo zmęczony, ale nie daje po sobie tego odczuć i robi, co może, by dzielnie przejąć opiekę nad córeczką, gdy mnie brakuje już sił i choćby chwili na sen” – cytuje słowa małżonki aktora dziennik „Super Express”.

Kobieta jest pewna, że wiek aktora nie będzie przeszkodą, a wręcz przeciwnie.

– „Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą. Bo takim też jest mężem i przyjacielem” – zapewniła młoda matka w rozmowie z tabloidem.

Para pobrała się 10 sierpnia 2019 roku nie przejmując się opinią publiczną. Ciążę utrzymali w tajemnicy. „Wysypał się” szwagier Karola, który na Instagramie zamieścił kilka fotografii sugerujących, że jego córka chrzestna właśnie się urodziła. Na jednym ze zdjęć widniało też imię Laura.

W końcu sama wybranka Karola Strasburgera potwierdziła dobrą nowinę. „Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji” – napisała tabloidowi żona Strasburgera.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
11,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz