Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski odniósł się do prokuratorskich zarzutów Dominiki Tajner.

Michał Wiśniewski odniósł się do prokuratorskich zarzutów Dominiki Tajner.

Michał Wiśniewski odniósł się do prokuratorskich zarzutów Dominiki Tajner.

Dominika Tajner usłyszała zarzut wyłudzenia kredytu w wysokości miliona złotych od SKOK Wołomin. Sama twierdzi, że jest niewinna. Jak zareagował na to jej były mąż, Michał Wiśniewski?

W opublikowany oświadczeniu Dominika Tajner zapewniła, że nigdy nie wyłudziła żadnych pieniędzy, a w całej aferze jest ofiarą.

– „Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy.”

Były mąż Dominiki Tajner, Michał Wiśniewski, został zapytany przez „Plejadę” czy w tej sytuacji jego była żona może liczyć na jego wsparcie. Oto jego odpowiedź:

– „Oczywiście, że Dominika zawsze będzie mogła liczyć na moje wsparcie.”

Niewykluczone jest to, że Michał zostanie świadkiem w sprawie, bowiem zarzut wyłudzenia odnosi się do sytuacji z 2013 roku, gdy Wiśniewski i Tajner byli małżeństwem.

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
149,00 zł
199,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz