Home Kategorie Ludzie Filip Chajzer parodiował ataki paniki. „Dzień Dobry TVN sięgnęło dna”.

Filip Chajzer parodiował ataki paniki. „Dzień Dobry TVN sięgnęło dna”.

Raczej nikt nie spodziewał się tego, co zaraz zobaczycie. Filip Chajzer i trudny, wymagający wrażliwości temat. Co mogło pójść nie tak?

W sieci rekordy popularności bije właśnie nagranie z programu „Dzień Dobry TVN” poświęconego m.in. napadom paniki. Niestety jego popularność nie wynika z odpowiednich powodów. Jak skomentował na Twitterze jeden z oburzonych widzów, fragment programu jest „żenujący i obrzydliwy”.

– „Jako osoba, która cierpi na zespół leku napadowego, czuję się obrażony i opluty przez TVN. Takie hehe śmieszne akcje XDXD tylko stygmatyzują i wyśmiewają osoby chore” – pisał Sebastian.

Głośną sprawę skomentował też Magalena Ogórek z TVP:

– „Osób, które borykają się ze stanami lękowymi i paniką, jest coraz więcej. Chorzy powinni dostać maksymalne wsparcie, a otrzymali wykluczenie i stygmatyzowanie. @DDTVN właśnie osiągnęło dno dna” – pisała.

Większość fanów Filipa Chajzera także nie jest zadowolona z tego, co wydarzyło się w programkie, czego upust dali w komentarzach (pisownia oryginalna):

– „Panie Filipie, niezmiernie mi przykro, że występ utalentowanej Artystki został przyćmiony przez błazenadę, której się Pan dopuścił. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie, co kierowało Panem w trakcie prezentowania krótkiej etiudy aktorskiej na temat ataków paniki. Skoro temat jest poważny, jak sam Pan zaznaczył, to czy na miejscu jest parodiowanie objawów choroby? Łączę wyrazy szacunku z nadzieją, że nie usunie Pan akurat tego komentarza”

– „Gratuluję “dorosłego” zachowania. Mało, że nabija się pan z czegoś o czym najwyraźniej nie ma zielonego pojęcia, to jeszcze bawi się pan w usuwanie komentarzy i blokowanie ludzi, którym się to nie podobało.”

– „Świństwo – tak to nazwę, nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pan obraził nie tylko mnie, ale też wiele osób cierpiących na Zespół Lęku Napadowego F41.0 ICD. Jest to straszna choroba, która wyłącza ze sprawności wiele osób. Mnie osobiście zniszczyła studia i relację. Potępiam to co Pan zrobił. Publiczne przeprosiny wystarczą dla nas dotkniętych tą chorobą.”

– „Panie Chajzer, nie popisał się Pan dzisiaj, brałam Pana za dobrego i poważnego człowieka a jest Pan zwykłym zerem… jak można nabijac się z osób słabszych i chorych? Oby Twoja kariera skończyła się w tym momencie, żeby już nikt nigdy nie brał Cię na poważnie i obyś do końca życia reklamowal podrzedny proszek, tego Ci życzę!”

– „Filip, od kilku lat walcze z depresja i nerwica lekowa. To jest zlo, to jest pieklo. Nagle rozsypujesz sie jak domek z kart, nie mozesz zlapac odechu, dostajesz drgawek.. moze byc nawet blachy powod ale tak sie dzieje. Przez Twoje zachowanie takich ludzi jak ja nie bierze sie na powaznie. To nie jest symulacja. My nie udajemy. My nie smiejemy sie z tego. My ryczymy, lezymy w lozku calymi dniami, bo po prostu nie wiemy jak z tego wyjsc. Wiec prosze Cie, nie nasmiewaj sie z czyjegos nieszczescia. To totalnie slabe.”

– „Serio Filipie, Ty walczysz z hejtem w Internecie odgrywając jednocześnie scenki na poziomie tej ostatniej nt. ataków paniki? Tak jak napisał ktoś wyżej, nawet nie ma sensu Ci ubliżać, obniży to tylko poziom dyskusji (z której nie wiem jak merytorycznie byłbyś w stanie wybrnąć), a Tobie doda punktów w postaci możliwości skomentowania sytuacji słowem “hejterzy”. Zdaj sobie tylko sprawę, lepiej wcześniej niż później, że to co ludzie o Tobie piszą, najczęściej nie jest tym, z czym próbujesz walczyć (co miałoby sens, choć najczęściej nie w Twoim przypadku). Facepalm to jedyna możliwa reakcja.”

– „Od dziecka mam stany lękowe i napady paniki, które na szczęście nauczyłam się w miarę skutecznie tłumić w zarodku i rzadko dochodzi do pełnego wybuchu. Ale jak już do niego dojdzie, to ból psychiczny jest nie do zniesienia. Myslalam, że ludzie przesadzają, ale później obejrzałam fragment z DDTVN. Ten “występ” nawet nie był bulwersujący, on był żałosny. Powinien Pan ponieść konsekwencje, może to by Pana jakoś otrzeźwiło.”

Kurs online: Hipnoza
Kurs online: Hipnoza
29,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz