Home Kategorie Niesamowite Jackowski miał niepokojącą wizję dotyczącą PiS. Będzie afera i dramatyczny koniec.

Jackowski miał niepokojącą wizję dotyczącą PiS. Będzie afera i dramatyczny koniec.

Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń. PiS czekają trudne czasy i to nie tylko przez zaledwie pięcioosobowej większości w Senacie. Co zobaczył jasnowidz?

Najbardziej znany w Polsce jasnowidz, Krzysztof Jackowski, jak co roku, przygotował przepowiednię na nadchodzący rok. Znany z wieloletniej współpracy z policją i udziału w licznych akcjach poszukiwawczych, zaginionych osób, Jackowski to prawdziwy autorytet branży ezoterycznej.

Na początku swojej wypowiedzi Jackowski przypomina o swoich trafnych przewidywaniach dotyczących samodzielnej większości PiS i wejściu Konfederacji do Sejmu.

– „Mówiłem, że przywitamy w tym roku Konfederację – przywitaliśmy. Pozdrawiam wszystkich z Konfederacji!”

Krzysztof Jackowski jest osobą, która wzbudza silne kontrowersje. Istnieją liczne spory na temat jego osiągnięć. Oficjalnie wiadomo, że policja prosiła go o pomoc w 12 akcjach poszukiwawczych. Jednak, co jakiś czas pojawiają się w mediach informacje, jakoby rzeczywista ilość poszukiwań z udziałem Jackowskiego była znacznie większa. Jedni zarzucają mu brak skuteczności, inni chwalą za spektakularne sukcesy. Co tym razem ma do powiedzenia Jackowski?

Jackowski przewiduje, że tej zimy rząd zostanie oskarżony o zdradę stanu, bo nie zadziała w interesach Polski. Jasnowidz ma również przeczucie, że kadencja PiS nie dotrwa do końca ustawowo przewidzianej kadencji.

To może Cię zainteresować:  Pewna kobieta w berlińskim metrze sprawiła, że pasażerowie pękali ze śmiechu - coś niesamowitego

– „Ja mam wrażenie takie…Jasne było, że PiS wygra i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata!”

– „Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca!”

Jasnowidz z Człuchowa nie zna dokładnej przyczyny, która spowoduje przedterminowe zakończenie kadencji, ale wszystko wskazuje na to, że PiS nie zdoła samodzielnie sprawować rządów przez cztery lata.

Twoja reakcja?

Super
Super
367
Ha ha
Ha ha
72
Wow
Wow
18
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
56

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz