Home Kategorie Poruszające Ofiara gwałtu konfrontuje się ze swoim oprawcą. Na żywo w telewizji „Byłam w wieku twojej córki”.

Ofiara gwałtu konfrontuje się ze swoim oprawcą. Na żywo w telewizji „Byłam w wieku twojej córki”.

To pierwsza taka konfrontacja na żywo. W telewizji po raz pierwszy pokazano spotkanie ofiary gwałtu z oprawcą. Zobaczcie jak wielkie emocje temu towarzyszą.

Do tego zdarzenia doszło wiele lat temu. Ashwaq Haji była wtedy młodą dziewczyną. Miała zaledwie 14-lat. Zgwałcił ją członek ISIS znanej z brutalnego szerzenia wiary islamskiej. Taki sam los spotkał również inne kobiety i dziewczynki. Mężczyzn i chłopców zabito.

– „Byłam w wieku twojej córki, twojego syna, twojej siostry. Zniszczyłeś mi życie”– mówiła ofiara, nie przestając płakać. Wspominając ten brutalny gwałt – zemdlała.

Wszystko miało miejsce w 2014 roku podczas gdy bojownicy przejmowali kolejne ziemie w Iraku. To wtedy dziewczyna wraz z tysiącami innych jezydów trafiła do niewoli. Pod przykrywką wiary również zgwałcona i sprzedana na targu niewolników. W tamtych czasach los wszystkich jezydów był ogromną tragedią. Mężczyźni i chłopcy byli zabijani na miejscu, a kobiety i dziewczynki gwałcone. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ISIS nadal przetrzymuje i gwałci co najmniej trzy tysiące jezydek.

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
199,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz