Home Kategorie Poruszające Zwycięzca Lotto zabił swoich synów. Zrobił to, bo jego żona dowiedziała się na co wydał wygraną.

Zwycięzca Lotto zabił swoich synów. Zrobił to, bo jego żona dowiedziała się na co wydał wygraną.

Mówi się, że „pieniądze szczęścia nie dają”. Jak się okazuje w tych słowach jest nieco prawdy. Pomimo wygranej w wysokości 40 tysięcy funtów, David Stokes i jego rodzina nie zaznali szczęścia.

W 2016 roku miały miejsce wstrząsające wydarzenia, których szczegóły zostały podane do publicznej wiadomości dopiero teraz.

1 listopada około 21:30 w Hinckley z domu rodziny Stokes zaczęły dochodzić mrożące krew w żyłach okrzyki. Sąsiedzi zawiadomili policję. Byli zaskoczeni, bo rodzina Stokesów uchodziła za spokojną i zgodną.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, okazało się, że dom jest zabarykadowany. 43-letni David więził w środku żonę i dwóch synów. Przez wiele godzin trwały negocjację pomiędzy mężczyzną i policją. Przez zamknięte drzwi funkcjonariusze starali się przekonać Davida do wypuszczenia żony i synów. Około godziny 2:30 z domy wybiegła Sally, żona Davida. Kobiecie cudem udało się wydostać przez tylne drzwi. Była ciężko ranna. Sally miała poważne obrażenia głowy i jej ogólny stan był krytyczny. Poinformowała policjantów, że wewnątrz znajdują się ciała Adama i Matthew – jej synów. Chłopców zamordował David, a następnie zaatakował żonę. Kiedy policjanci weszli do środka, zastali ciało Stokesa. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

To może Cię zainteresować:  Tragiczny wypadek w Elblągu. 18-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Dopiero dziś wychodzą na jaw przyczyny, które doprowadziły do tej zatrważającej zbrodni. Wszystko zaczęło się od feralnej wygranej w Lotto. David zgarnął w niej aż 40 tysięcy funtów (ponad 200 tysięcy złotych). Niespodziewanie, relacje pomiędzy Davidem i Sally stopniowo zaczęły się pogarszać. Żona odkryła, że mąż wykorzystuje wygraną sumę  pieniędzy głównie na usługi prostytutek. Dowiedziała się także, że Stokes przeglądał w internecie strony, na których można zakupić tzw. tabletkę gwałtu. Między małżonkami  wywiązała się awantura.  Gdy kobieta wyszła, by opowiedzieć o wszystkim krewnym, David zamordował synów.  Po powrocie Sally, zaatakował również ją. Jak informuje brytyjska prasa, mężczyzna zostawił list pożegnalny, w którym przeprasza żonę za swoje czyny.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz