Home Kategorie Ludzie Kto wygrał The Voice of Poland 10? Znamy wyniki głosowania.

Kto wygrał The Voice of Poland 10? Znamy wyniki głosowania.

Tadeusz Seibert, Damian Kulej, Alicja Szemplińska i Daria Reczek… Kto wygrał finał 10 edycji „The Voice of Poland”? Zobacz, co działo się w ostatnim odcinku programu.

„The Voice of Poland” jest jednym z najpopularniejszych show w polskiej telewizji. Jubileuszowa, 10 edycja wystartowała 7 września.

Telewizyjny program mogliśmy oglądać w każdą sobotę na antenie TVP 2. W kolejnych odcinkach rywalizowali ze sobą uczestnicy, którymi opiekowali się jurorzy: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron.

Do finału dotarła czwórka najlepszych: Tadeusz Seibert, Damian Kulej, Alicja Szemplińska i Daria Reczek. 30 listopada rywalizowali o zwycięstwo. W trakcie programu wykonali covery znanych i lubianych utworów oraz zaśpiewali w duetach ze swoimi opiekunami.

Nie zabrakło również gości specjalnych. Na scenie pojawił się m.in. Mahmood,wschodząca gwiazda światowej sceny muzycznej. Mężczyzna ma włosko-marokańskie korzenie, a jego pasją jest komponowanie utworów. Dla zgromadzonej publiczności wykonał utwór pt. „Sold”.

Oprócz niego zaśpiewali m.in. Viki Gabor, a także zwycięzca poprzedniej edycji The Voice of Poland – Marcin Sójka, który wykonał piosenkę ze swojego debiutanckiego albumu.

Kto wygrał The Voice of Poland 10? W pierwszej rundzie z rywalizacji odpadł Damian Kulej, w drugiej Tadeusz Seibert. Do ścisłego finału weszły więc Alicja Szemplińska i Daria Reczek.  Zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Decyzją widzów tytuł najlepszego głosu w Polsce trafił do Alicji Szemplińskiej.

– „Chciałabym przede wszystkim powiedzieć, że jestem w takim szoku, że ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale przede wszystkim chciałabym podziękować rodzicom, bo bez nich niczego bym nie osiągnęła. Dzięki ich wsparciu zawsze mogłam realizować swoją pasję i robić to, co kocham” – przyznała po ogłoszeniu wyników Alicja.

Alicja Szemplińska ma 17 lat, pochodzi z Ciechanowa i aktualnie wciąż uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego. Marzenia o śpiewie już w wieku 14 lat obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona Seth Riggs, u którego miała szansę się kształcić. Jej największą inspiracją i idolką jest Jorja Smith.

Muzyka wypełnia całe jej życie, a na co dzień jest wzorową uczennicą. W wolnym czasie pisze wiersze i teksty piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne.

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz