Home Kategorie News Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Nieoficjalnie wiemy, że jego stan się pogorszył.
119.19K

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Nieoficjalnie wiemy, że jego stan się pogorszył.

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o złym stanie Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jest to już potwierdzone. Prezes PiS trafił do szpitala.

Na początku listopada wypłynęła informacja o tym, że według najbliższego otoczenia prezesa, jego stan zdrowia się pogarszał. Miał stwierdzić jednak, że wybory są ważniejsze i kilkukrotnie przekładał zabieg.

Chodziło o kwestie związane z poruszaniem się, a dokładniej o wszczepienie endoprotezy. Szef PiS wielokrotnie skarżył się na ból i utrudniało mu to funkcjonowanie.

„Super Express” powołując się na anonimowego polityka z partii PiS, pisał o nieustępliwości Kaczyńskiego w kwestii wyborów prezydenckich.

– „Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii. Nie jest więc wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: przekładamy operację, wybory najważniejsze.”

Ostatecznie jednak zdrowie wygrało i polityk trafił do szpitala. Według ustaleń mediów Kaczyński od ponad 1,5 roku czekał w kolejce NFZ, aby móc poddać się zabiegowi. To cichy żart rzeczywistości, bo PiS niejednokrotnie obiecywało, że zlikwiduje kolejki do specjalistów i ułatwi dostęp do opieki lekarskiej wszystkim pacjentom.

To może Cię zainteresować:  Samochód zjechał z punktu widokowego wprost do Wisły. Na miejscu pracują służby.

Nim doszło do operacji, Kaczyński poddał się rehabilitacji. Umożliwiło mu to normalne funkcjonowanie, ale jego stan zdrowia pogorszył się i stawy wymagały interwencji chirurga.

Jak donosi „Wirtualna Polska” zabieg miał miejsce dzisiaj i zakończył się sukcesem. Prezes PiS został już wybudzony i czuje się dobrze. Jednak oficjalnie partia nie komentuje całej sytuacji.

To może Cię zainteresować:  W Gorlicach kobieta kupiła kurczaka w promocji. Mięso świeciło w ciemności…

Według Radosława Fogiela, wicerzecznik PiS otrzymał zakaz informowania o stanie zdrowia swojego przełożonego. Podobnie z resztą jak pozostali politycy Prawa i Sprawiedliwości. Milczy również rzecznik szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. To tam wielokrotnie był hospitalizowany polityk i wychodzi na to, że ponownie tam trafił.

Twoja reakcja?

Super
Super
286
Ha ha
Ha ha
405
Wow
Wow
49
Smutny
Smutny
52
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz