Home Kategorie Ludzie Królowa Elżbieta II żyje. To nie był atak serca. Mamy komentarz w tej przykrej sprawie.

Królowa Elżbieta II żyje. To nie był atak serca. Mamy komentarz w tej przykrej sprawie.

W mediach społecznościowych zawrzało wskutek wstrząsających doniesień z Anglii o śmierci królowej Elżbiety.

93-latka od lat cierpi na dziedziczną chorobę objawiającą się napadowymi skurczami tętnic w obrębie rąk.

Choroba ta powoduje mocne sinienie i puchnięcie dłoni. Można to zauważyć, oglądając uważnie niektóre zdjęcia królowej.

Nie po raz pierwszy w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o śmierci królowej Anglii. Ostatnie doniesienia sugerowały, że Elżbieta miała atak serca. Szybko zostały jednak zdementowane przez redaktora naczelnego portalu „Royal Central”, Charliego Proctora. Królowa Elżbieta II żyje i ma się świetnie.

Specjalista ds. związanych z rodziną królewską komentował:

– „Widzę, że to już ten czas, kiedy muszę rozwiać plotki o śmierci Jej Królewskiej Mości. Królowa nie umarła. Żyje i ma się dobrze. Z niecierpliwością oczekuje na przybycie prezydenta Donalda Trumpa i innych światowych przywódców w Pałacu Buckingham we wtorek podczas przyjęcia NATO.”

Przywódcy 29 krajów Sojuszu Północnoatlantyckiego przybyli już do Londynu, aby 3 i 4 grudnia uczcić 70 rocznicę powołania organizacji. NATO powstało, aby zapewniać bezpieczeństwo i pokój w obszarze euroatlantyckim. Polskę na spotkaniu reprezentuje Andrzej Duda.

To może Cię zainteresować:  Kiedy śpiewał na żywo, każdy miał łzy w oczach. 8 lat po śmierci nadal wywołuje emocje!

Do Londynu udają się też ministrowie spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz i obrony narodowej Mariusz Błaszczak. We wtorek polska para prezydencka weźmie udział w przyjęciu wydanym dla uczestników szczytu przez Elżbietę II w Pałacu Buckingham.

Informacje krążące w sieci okazały się być fake newsem. Sugerowały one, że królowa zmarła na zawał serca. To już kolejny raz, gdy w internecie rozprzestrzeniane są nieprawdziwe wiadomości o śmierci Elżbiety II.

To może Cię zainteresować:  Tragedia w Gdyni. 27-letni kierowca uderzył w słup. Zginęło trzech młodych mężczyzn.

Przypomnijmy, że brytyjska królowa to najdłużej panujący władca w historii monarchii. 21 kwietnia 2019 świętowała swoje 93 urodziny. Pomimo słusznego wieku, nie zamierza rezygnować z pełnionej funkcji.

Twoja reakcja?

Super
Super
34
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz