Home Kategorie Film TVP przygotowuje film o pedofilii wśród elit. „Wstrząsający. Będzie dym.”

TVP przygotowuje film o pedofilii wśród elit. „Wstrząsający. Będzie dym.”

TVP przygotowuje film o pedofilii wśród elit. „Wstrząsający. Będzie dym.”

Telewizja Polska pracuje nad filmem „Nic się nie stało”, który opowiada o pedofilii wśród elit. Szef TVP, Jacek Kurski zapewnił, że obraz jest wstrząsający.

O produkcji Kurski wspomniał w trakcie wywiadu dla tygodnika „Sieci”. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, autorem produkcji jest Sylwester Latkowski. Obecnie nie znamy jeszcze daty premiery.

– „Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową – pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu „Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film „Pedofile” Latkowskiego (…). I zamawiamy nowy pt. „Nic się nie stało”. Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym” – mówi Kurski w rozmowie z tygodnikiem.

– „Znając @LatkowskiS to będzie mocny materiał. Pytanie tylko czy zostaną pokazani z twarzy, personalnie, z konkretnymi faktami czy też będzie to powtorzenie plotek, które w branży krążą od lat, ale na zasadzie plotek” – napisał na Twitterze Wojciech Wybranowski z “Do Rzeczy”.

To może Cię zainteresować:  Mając 18 lat wystąpiła w roli Isaury. Dzisiaj, mimo 60 lat na karku olśniewa figurą nastolatki.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz