Home Kategorie Ludzie Wnuczka Donalda Tuska w Brukseli. Ich wspólne zdjęcie robi furorę w sieci.
27.33K

Wnuczka Donalda Tuska w Brukseli. Ich wspólne zdjęcie robi furorę w sieci.

Donald Tusk nie jest już szefem Rady Europejskiej, ale szykuje się do wydania książki o znaczącym tytule „Szczerze”. Przedsmakiem publikacji ma być zdjęcie, które polityk umieścił w sieci.

Ostatnio o Donaldzie Tusku znowu zrobiło się głośno. Wielu spekulowało, że polityk stanie do walki o fotel prezydenta. Tusk został jednak szefem Europejskiej Partii Ludowej.

Jak sam stwierdził: ma dość bycia europejskim biurokratą i chce po raz kolejny stanąć do politycznej walki. Czy stara się ocieplić swój wizerunek poprzez media społecznościowe?

Zdjęcia udostępnione na Instagramie, na którym Donald Tusk trzyma w ramionach kilkumiesięczną córkę Kasi, zrobiło spore wrażenie na internautach. Tusk podpisał je takimi słowami:

– „Szukając zdjęć do książki „Szczerze”. Wnuczka w Brukseli”

Kasia Tusk, popularna blogerka modowa i córka Donalda, niespełna rok temu została matką.

To może Cię zainteresować:  Nowe fakty w sprawie śmierci George'a Floyda. 46-latek miał koronawirusa.

Nie jest to pierwsze zdjęcie z wnukami, jakie polityk wrzucił do internetu. To konkretne jedno zyskało szczególną popularność. Ostatni raz z tak ciepłym przyjęciem cieszyła się fotografia wykonana w trakcie audiencji u papieża Franciszka.

Internauci określają Tuska jako „super dziadka”, a jego zdjęcie z wnuczką bardzo pozytywnie komentują.

– „Niepowtarzalne i wymowne, po prostu cudne.”

Tusk ma nie tylko swoich zwolenników, ale sporą grupę przeciwników. Zdecydowanie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków.

Tymczasem polityk ma zamiar wydać książkę, pt. „Szczerze”. Premiera zaplanowana jest na 12:00.

Publikacja ma opowiadać o tym, jak wygląda świat polityki od kuchni. Jednakże w książce mają znaleźć się również opowieści z życia prywatnego polityka, a zdjęcie zamieszczone na Instagramie to przedsmak tego, co już niedługo będą mogli dowiedzieć się jego czytelnicy.

Twoja reakcja?

Super
Super
121
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz