Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa atakowana w sieci. Oskarżono ją o bycie złą matką.
5.12K

Joanna Krupa atakowana w sieci. Oskarżono ją o bycie złą matką.

Joanna Krupa podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, które wzbudziło spore kontrowersje. Oburzone są w głównej mierze inne matki. O co chodzi?

W ostatnich latach w Polsce stawia się raczej na mleko matki. Badania dowiodły, że nie ma nic lepszego.

Jest ono źródłem przeciwciał i najlepszych składników odżywczych. Co najważniejsze potrafi się dostosowywać do malucha. Skład mleka zmienia się w zależności od tego, jakie potrzeby ma dziecko.

Jednak Krupa nie zdecydowała się na karmienie córki piersią. Postawiła na sztuczny zamiennik mleka matki. Właśnie to zbulwersowało jej fanki.

A modelka jeszcze przed porodem mówiła, że prawdopodobnie nie będzie karmić naturalnie:

– „Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi. Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła, powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród.”

Matki zaatakowały Krupę również z powodu promowania smoczków i trzymania ich w swojej buzi.

Jak twierdzą dentyści i ortodonci używanie smoczka jest niewskazane. Przyczynia się to do powstawania wad zgryzu, próchnicy i może zaburzać laktację. Bakterie i inne patogeny z pewnością trafią do buzi dziecka, jeśli Joanna poda córce smoczek bezpośrednio ze swoich ust, a higiena jest bardzo ważna, gdy mówimy o małych dzieciach.

Joanna chwali butelki i smoczki, bo firma płaci… Jednak, czy ktokolwiek ma prawo wtrącać się do jej sposobu dbania o córeczkę? Powinniśmy szanować jej wybór. W końcu każda z młodych mam podejmuje tego typu decyzje samodzielnie.

Mleko matki to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, ale podanie dziecku mleka modyfikowanego nie powoduje, że kobieta staje się złą matką. Takie komentarze są co najmniej nie na miejscu. A pod zdjęciem Joanny Krupy możemy przeczytać jeszcze takie:

– „Dlaczego nie karmisz piersią, najzdrowsze mleko to mleko matki.”

– „Aby dbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka należy je karmić piersią.”

– „Tylko niestety karmienie piersią wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami i poświeceniem a nie każda mama potrafi się poświecić własnemu dziecku…”

– „Najlepsza butelka to pierś, a nie jakieś wygodnictwo.”

Day spa dla 1 lub 2 osób
Day spa dla 1 lub 2 osób
239,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Day spa dla 1 osoby (239 zł) lub dwojga (420 zł) w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz