Home Kategorie Ludzie Dlaczego Ania Przybylska zostawiła męża? Ukojenie znalazła dopiero w ramionach Jarka.
16.88K

Dlaczego Ania Przybylska zostawiła męża? Ukojenie znalazła dopiero w ramionach Jarka.

Czy wiecie, że Ania Przybylska miała tylko jednego męża? Wcale nie był nim ojciec jej dzieci – Jarosław Bieniuk. To u jego boku odnalazła szczęście, ale nigdy nie był to formalny związek.

Ani zawsze się spieszyło. Jakby wiedziała, że nie ma za wiele czasu. Tak twierdzi jej rodzina. Aktorka żyła szybko i często podejmowała pochopne decyzje. Tak też było w przypadku jej pierwszego i jedynego męża.

Jak czytamy w jej biografii:

– „Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć.”

Ania i Jarek byli uważali za parę idealną. Wiele kobiet zazdrościło aktorce więzi jaka była między nią, a Bieniukiem. Nie był to pierwszy sportowiec w jej życiu.

Najpierw postawiła na tenisistę, Dominika Zygrę, któremu się oświadczyła podczas jazdy samochodem. Po prostu zapytała:

– „A może fajnie byłoby wziąć ślub, urządzić mieszkanie, kupować meble. Co ty na wspólne życie, na dobre i na złe?”

Mężczyzna się zgodził i para wzięła ślub po 9 miesiącach znajomości.

Sam Dominik tak mówi o ich znajomości:

– „Mieliśmy wspólnych znajomych, ale to w niczym nie ułatwiało mi sytuacji […] Któregoś dnia zobaczyłem Anię u naszej wspólnej znajomej. Stała w drzwiach, ubrana w długą niebieską suknię. To dla mnie był ten moment.”

Ceremonia, która miała miejsce w 2000 roku, była skromna. Zaproszono tylko 25 osób. Później goście bawili się w jednym z sopockich klubów „Non stop”. Tak młodzi uczcili swoją nową drogę życia. Chociaż Ania dopiero stawała się popularna już wtedy nękali ją paparazzi.

Niestety, rok od wypowiedzenia sakramentalnego „tak” para się rozstała. Jak wspominała sama Ania, decyzja o ślubie nie była dobrze przemyślana. Raczej niedojrzała i wynikała z tęsknoty za zmarłym ojcem. Twierdziła też, że mąż ogranicza jej karierę aktorską.

Nim zakończyła się sprawa rozwodowa, Ania zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci.

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz