Home Kategorie Życie Ciężarna kobieta została wyproszona z restauracji. Według obsługi jej brzuch za bardzo rzuca się w oczy.
13.32K

Ciężarna kobieta została wyproszona z restauracji. Według obsługi jej brzuch za bardzo rzuca się w oczy.

Kobiecie odmówiono obsługi w restauracji przez jej rzucający się w oczy brzuch. Była w 7 miesiącu ciąży bliźniaczej, więc ciężko było jej ukryć krągłości. Jednak czy to powód do dyskryminacji?

Charisha, która spodziewała się bliźniaków, chciała jeszcze przed pojawieniem się dzieci na świecie spędzić miło wieczór poza domem.

Jako iż temperatura na zewnątrz była wysoka, wybrała krótki top. To nie spodobało się pracownikom restauracji.

Charisha Gobin ma 37 lat i pochodzi z Marysville w stanie Waszyngton. Zasłynęła dwa lata temu, kiedy pracownicy restauracji, do której się wybrała, nie chcieli jej obsłużyć. Była wtedy w 7. miesiącu ciąży z piątym i szóstym dzieckiem. Dziś maluchy są już z nami.

Czy jej strój był naprawdę nie do przyjęcia? A może to tylko nieporozumienie? Matka czworga dzieci nie miała cierpliwości do tej sprawy, zwłaszcza że zbliżał się terminu jej porodu…

Zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2017 roku, gdy Charisha była w ciąży mnogiej. Chociaż miała już czworo dzieci w domu, była bardzo podekscytowana na samą myśl o przyjściu na świat bliźniaków. Spodziewała chłopca i dziewczynki.

Aby odpocząć od życia rodzinnego i uczcić zbliżające się narodziny maluchów, Charisha chciała wyjść na kolację z matką i siostrą. To miał być miły wieczór, a okazał się incydentem dyskryminacyjnym.

Kobiety były kolejną grupą klientów zmierzającą do Buzz Inn Steakhouse. Jednak to, co stało się potem, pokazało, że nie były traktowane na równi z innymi. Panie w ogóle nie zostały obsłużone ze względu na „zbyt krótką bluzkę” ciężarnej.

Charisha poczuła się bardzo niekomfortowo, bo jak sama tłumaczy nie miała już wielu ubrań, które mogły pomieścić jej ogromny brzuch.

Ze względu na wysoką temperaturę mogła albo siedzieć w domu, albo wybrać się w topie do restauracji. Ludzie byli podzieleni, co do decyzji, jaką podjęła restauracja.

A Ty co sądzisz o tej sprawie? Czy kobieta powinna zostać wyproszona?

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
19,80 zł
33,80 zł
90 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
63
Ha ha
Ha ha
59
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz