Home Kategorie Poruszające Gwałt w Big Brotherze. Uczestnik został usunięty z programu, ale zachowanie producentów jest szokujące.

Gwałt w Big Brotherze. Uczestnik został usunięty z programu, ale zachowanie producentów jest szokujące.

Wielki Brat w tzw. pokoju zwierzeń puścił jednej z uczestniczek nagranie, które nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego. To, co dziewczyna zobaczyła na ekranie, przekracza wszelkie granice.

Im więcej skandali i romansów, tym lepiej dla programu, ale na pewno nie dla uczestniczki. Tym razem sprawy poszły o wiele za daleko, nawet jak na „Big Brothera”.

Program ten opiera się na swoistym eksperymencie – nieznani sobie ludzie zostają zamknięci w jednym domu. Przez cały czas są odcięci od bliskich i świata zewnętrznego. Ich codzienne życie śledzą dziesiątki kamer włączonych 24 godziny na dobę.

Oczywiście producenci dbają o to, by widzom nie zabrakło atrakcji… wymyślają uczestnikom zadania specjalne, podżegają, prowokują, reglamentują żywność, ale za to nie szczędzą… alkoholu.

Uczestnicy programu muszą walczyć o żywność w konkurencjach, dlatego często zdarza się, że są po prostu głodni. Tak było i tym razem.

Miedzy tą parą uczestników zaiskrzyło. Carlota Prado i Jose Maria Lopez byli uczestnikami hiszpańskiej edycji „Big Borthera” w 2017 roku. Jednak dopiero po 2 latach dziewczyna doszła do siebie na tyle, aby mówić o tym, co się wtedy stało.

Między Carlotą i Jose pojawiło się uczucie, z którym nie kryli się, mimo tego, że bacznie obserwowały ich kamery. Nie brakowało pocałunków i czułych gestów. Ta dwójka była niemal nierozłączna, aż do tamtej nocy.

To nie mogło się skończyć dobrze. Tego dnia Carlota niewiele zjadła, ponieważ uczestnicy nie mieli wystarczającej ilości jedzenia do podziału. Zjadła tylko ziemniaki i makaron. Popiła je kilkoma kieliszkami tequili.

To może Cię zainteresować:  Chłopak ze zdjęcia nie żyje. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską.

Ale za to Jose Maria López był trzeźwy. Nigdy nie pił razem z pozostałymi uczestnikami. Postanowił, że odprowadzi do łóżka półprzytomną Carlotę.

Kiedy dotarli do sypialni, okazało się, że Jose nie ma dobrych intencji. Postanowił wykorzystać pijaną dziewczynę. Gwałcił ją aż z głośników nie padł komunikat producentów programu..

Carlota z tamtej nocy pamiętała nie wiele: jedynie, że bardzo źle się czuła i było jej gorąco, a podczas ściągania swetra Wielki Brat kazał jej ponownie przypiąć mikrofon. O reszcie dowiedziała się z szokującego nagrania.

Sposób, w jaki osoby z programu poinformowały dziewczynę o całej sprawie powoduje, że wydarzenie szokuje podwójnie. O tym, że została wykorzystana, Carlota dowiedziała się… z nagrania, które pokazał jej Wielki Brat w pokoju zwierzeń. Do tego reakcja dziewczyny była ciągle rejestrowana przez kamery.

Carlota apelowała do Wielkiego Brata:

– „Proszę, przestań, błagam!”

Młoda kobieta była wstrząśnięta i nie chciała na to patrzeć. W odpowiedzi usłyszała, że „musi to zobaczyć”.

Chociaż nagranie miało nie ujrzeć światła dziennego, usłyszała o nim nie tylko Hiszpania.

Jose został usunięty z programu w dzień po tym, jak miało dojść do gwałtu. Twierdził, że nie wiedział, iż dziewczyna spała.

Carlota trafiła do pokoju w hotelu, gdzie produkcja zapewniła jej pomoc psychologa.

Dziewczyna zgłosiła wydarzenie na policji. Póki co wyrok nie zapadł. Produkcja dopiero po czasie przyznała, że mogła poinformować dziewczynę o tym, co zaszło w delikatniejszy sposób…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz