Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa wyjawiła szczegóły porodu. Pomimo znieczulenia, to był „największy ból na świecie”.
1.44K

Joanna Krupa wyjawiła szczegóły porodu. Pomimo znieczulenia, to był „największy ból na świecie”.

Joanna Krupa wypowiedziała się szczerze o macierzyństwie. Gwiazda zdradziła nawet kto towarzyszył jej przy porodzie.

Joanna Krupa niedawno została mamą i nie kryje radości z tego faktu. Jej pociecha Asha-Leigh sprawia jej ogromną radość. Krupa szybko opublikowała pierwszy film z córeczką.

Jednakże modelka zbiera też negatywne opinie o swoim macierzyństwie, a to za sprawą swoich kontrowersyjnych wyborów. Córka miała zaledwie kilka dni, gdy Joanna zdecydowała się zrobić jej manicure. To wywołało spore poruszenie, gdyż wiele osób uznało takie zachowanie za nieodpowiedzialne względem maleństwa.

Jakiś czas temu padły oskarżenia, że modelka jest złą matką, a to za sprawą karmienia. Krupa zdecydowała się na zamiennik mleka matki i nie będzie karmić piersią.

Jej najnowsza wypowiedź odnośnie macierzyństwa może być znów katalizatorem wojny w komentarzach. Modelka bowiem odkryła, że macierzyństwo… jest ciężkie. W programie Dzień Dobry TVN została wypytana odnośnie bycia mamą i tak odpowiedziała:

– „Zawsze można marzyć, by mieć dziecko albo mówić o tym. Ale kiedy już to dziecko jest, to uderza cię rzeczywistość. Więc w pierwszym tygodniu, gdy pojawiła się malutka powiedział „o boże, to już teraz przez całe moje życie będę się tylko stresować”. I to jest prawda.”

Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego męża, który jak podkreśliła szybko dojrzał do roli ojca. Douglas Nunes zawsze jest obok swojej ukochanej i wspiera ją w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych malucha.

– „Ale widzę, jak on się przy niej zachowuje, to jest przepiękne i to kocham. I myślę, że on też powie ci, jak strasznie jestem zaangażowana. Myślę, że on uwielbia to, jak szybko sobie poradziłam jako matka, że jest dumny z tego powodu.”

Joanna Krupa może też liczyć na pomoc zatrudnionej do opieki nad dzieckiem opiekunki. Zdradziła, że obok niej w trakcie porodu był nie tylko jej mąż, ale również mama i siostra. Przez cały czas mogła liczyć na dwie najbliższe jej kobiety. Modelka przyznała jednak, że poród był ciężki.

– „Pierwsze 35 minut miałam znieczulenie, ale widocznie lekarz zdecydował, że za wolno to wszystko idzie i zdecydował, żeby zmniejszyć to znieczulenie i wtedy największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, to ja byłam w niebie. To był najpiękniejszy moment mojego życia” – powiedziała Joanna Krupa.

Co sądzicie o wypowiedzi Joanny Krupy?

eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. transportu i spedycji w firmie za 49 zł i więcej w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz