Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek chce zajść w ciążę jeszcze w tym roku. Ma też plan B, jeśli się to nie uda.

Małgorzata Rozenek chce zajść w ciążę jeszcze w tym roku. Ma też plan B, jeśli się to nie uda.

Małgorzata Rozenek to znana propagatorka metody in vitro w Polsce. W taki sposób urodziło się dwóch synów z jej małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Teraz szczerze przyznała, że powoli zaczyna się poddawać.

Czy Małgorzata Rozenek całkowicie zrezygnuje ze starań o dziecko? Małgorzata i Radosław Majdan to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim showbiznesie. Para nie ukrywa, że od ślubu w 2016 starają się o dziecko. Niestety bez skutku.

Jak sama mówi, ma wątpliwości, czy powinna opowiadać o tym publicznie. Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek zdobyła się na szczere wyznanie i przyznał w mediach, że nie może zajść w ciążę naturalnie.

Od tej pory była jedną z propagatorek metody zapłodnienia in vitro, o czym otwarcie mówiła. Perfekcyjna pani domu liczyła na to, że jej postawa da siłę wszystkim kobietom, które też zmagają się z bezpłodnością.

Teraz, gdy po 3 latach starań o dziecko, Małgorzata Rozenek nadal nie może zajść w ciążę. Mówi jednak, że nie chciałaby odbierać nadziei innym parom, które starają się o upragnionego potomka.

Małżeństwo ma za sobą dwa poronienia oraz kilka nieudanych prób zapłodnienia in vitro. Fakt, że nie wstydzą się o tym rozmawiać z mediami, na pewno dodaje otuchy kobietom, które są w podobnej sytuacji.

Rozenek wspomina:

– „Pamiętam, jak raz miałam umówiony transfer na godzinę dwunastą, a o dziesiątej dostałam informację, że mój zarodek przestał się rozwijać, nie mam po co przyjeżdżać…”

Małgosia wykorzystywała dotąd swoją popularność również do tego, aby zmieniać myślenie społeczeństwa o in vitro.

Perfekcyjna pani domu nie ukrywa, że wraz z mężem rozważają też adopcję. Jak podaje Fakt24, para ma zamiar próbować jeszcze do końca roku. Jeśli te starania nie powiodą się, jedynym wyjściem z sytuacji będzie właśnie przysposobienie innego dziecka.

Jednak i w tym przypadku sprawa nie jest prosta. Oboje są bowiem po 40. Co prawda nie ma w Polsce przepisów zabraniających adopcji parom w tym wieku, ale bardzo prawdopodobne, że małżeństwo nie będzie mogło adoptować niemowlaka.

W procesie adopcyjnym przyjmuje się, że różnica wieku między dzieckiem a rodzicem nie powinna przekraczać 40 lat. Choć w tej kwestii oczywiście dużo będzie zależało od ośrodka adopcyjnego.

Małgorzata Rozenek ma świadomość, że to ostatni moment na to, by zostać mamą. Chociaż ma już dwóch synów, chciałaby, aby na świat przyszedł owoc jej związku z Majdanem.

– „Najgorsze, co usłyszałam, to to, że mam się pogodzić ze swoją niepłodnością, a dzieci to nie rzeczy, które można kupić.”

Jak skończy się walka o dziecko? Tego z pewnością dowiemy się niebawem.

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz