Home Kategorie Poruszające Położyła maleńkie dziecko na ladzie i zaczęła oglądać strzelbę. Chwilę później stało się coś strasznego.

Położyła maleńkie dziecko na ladzie i zaczęła oglądać strzelbę. Chwilę później stało się coś strasznego.

Podczas, gdy malutkie dziecko siedziało na ladzie w lombardzie, sprawujące nad nim opiekę kobiety pochłonięte były oglądaniem jednej ze strzelb.

Niespodziewanie maluch stracił równowagę i ześlizgnął się ze szklanej lady.

Do zdarzenia doszło w mieście Hurricane, w stanie Utah. Gdyby nie natychmiastowa reakcja kierownika sklepu, Billa Reela, prawdopodobnie dziecko skończyłoby w strasznym stanie.

Po całym zdarzeniu Reel powiedział:

– „Musimy być bardziej uważni, patrzeć, co się dzieje z dziećmi.”

Nagranie z monitoringu wyraźnie pokazuje moment, w którym nierozważnie posadzone na ladzie dziecko, po chwili z niej spada. Matka i babcia malca w tym czasie są zajęte oglądaniem strzelby. Niebezpieczeństwo zauważają dopiero w ostatnim momencie, gdy kierownik i ekspedientka łapią dziecko.

W samą porę na ratunek ruszył kierownik sklepu, Bill Reel, który przy udziale sprzedawczyni złapał niemowlę. Podekscytowany opowiadał później o szczegółach zdarzenia:

– „Zobaczyłem, że dziecko się kołysze. Na szczęście wszystko dobrze zbiegło się w czasie. Serce mi waliło, byłem roztrzęsiony. Trzymałem niemowlę chyba przez kilka sekund zanim podałem je rodzinie.”

To wydarzenie powinno być ważnym sygnałem dla wszystkich rodziców, aby nie przestawali być czujni i nigdy nie spuszczali wzroku z małych dzieci. Pamiętajmy, że rodzicielstwo to ogromna odpowiedzialność i nieustanne skupienie na drugim człowieku.

Up to 0% Off on Spa - Day Pass at Medip Gabinet Fizjoterapii i Masażu
Up to 0% Off on Spa - Day Pass at Medip Gabinet Fizjoterapii i Masażu
115,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Up to 0% Off on Spa - Day Pass at Medip Gabinet Fizjoterapii i Masażu

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz