Home Kategorie Poruszające 27-latek brutalnie zgwałcił własną matkę. W trakcie przesłuchania wyznał, co jeszcze jej zrobił.

27-latek brutalnie zgwałcił własną matkę. W trakcie przesłuchania wyznał, co jeszcze jej zrobił.

Ta historia zbulwersowała nawet policjantów. 27-latek brutalnie zgwałcił własną matkę. Nie tylko nie pokazał skruchy, ale podczas przesłuchania odgrażał się, że po powrocie do domu ją zabije.

Horror miał miejsce pod Płońskiem w woj. mazowieckim. Przerażona kobieta zdołała uciec i powiadomić policję.

Kobieta ma 59 lat. Mieszka w niewielkiej miejscowości w gminie Płońsk. Jak podaje PAP, syn kobiet bywa wobec niej agresywny, o czym kobieta regularnie informuje policję. Interwencje jednak niczego nie zmieniają. Wręcz przeciwnie.

To, do czego posunął się tym razem, wprawiło w osłupienie nawet śledczych.

27-letni kawaler w brutalny sposób zmusił swoją matkę do obcowania płciowego. Kobiecie udało się uciec i poinformować o zdarzeniu policję.

27-latek był już karany za naruszenie nietykalności cielesnej i groźby, ale kobieta nie przypuszczała, że dopuści się czegoś takiego.

Gdy policja zatrzymała gwałciciela, ten nie wyraził żadnej skruchy. Jego postawa zadziwiła śledczych, którzy nie jedno już widzieli w swojej pracy.

Podczas przesłuchania, 27-latek odgrażał się, że gdy tylko wróci do domu, zabije własną matkę! Wiadomo też, że podczas wcześniejszych interwencji w domu ofiary, mężczyzna znieważał również policjantów.

W związku z tym, że 27-latek był już wcześniej karany, a w dodatku nie wyraził skruchy i wygłaszał groźby karalne wobec matki, trafił do aresztu.

Za brutalny gwałt na matce, 27-latkowi grozi od 2 do 15 lat więzienia. Czy kobieta będzie mogła spać spokojnie, gdy syn wyjdzie na wolność?

Nie jest to pierwszy tak bulwersujący przypadek. W styczniu tego roku, 50-letni mieszkaniec Puław otrzymał wyrok za wielokrotne gwałcenie matki w okresie od końca 2017 r. do czerwca 2018 r. Mimo tego, że prokuratura wnioskowało o 13 lat więzienia, decyzją sądu mężczyzna został skazany na 7 lat pozbawienia wolności.

W listopadzie 2017 roku wyrok usłyszał 29-letni Łukasz L., bohater programu „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna został skazany na 3 lata pozbawienia wolności za próbę zgwałcenia własnej babci! Otrzymał również sądowy zakaz zbliżania się do poszkodowanej przez 10 lat. Bohater programu rzucił babcią o ścianę i bił ją po głowie nie przerywając nawet wtedy, gdy starsza kobieta zaproponowała mu, że zapłaci mu za wizytę w agencji towarzyskiej.

Jaki wyrok otrzyma 27-letni mieszkaniec gminy Płońsk?

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
87
Zły
Zły
332

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz